Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert: ROTTING CHRIST

Koncert: ROTTING CHRIST
 
To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez koncertów w naszym kraju, natomiast fani z Polski nie mogą obejść się bez występów tej greckiej legendy w Polsce.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?10 czerwca 2017 od 18:30
za ile?70 zł

Prezentujemy Państwu bardzo serdecznie koncert zespołu, pod nazwą Rotting Christ. Jest to legenda sceny metalowej z Grecji, która już w tym roku zagości we Wrocławiu. Również w 2017 grupa obchodzi trzydziestą rocznicę swojego powstania.

To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez koncertów w naszym kraju, natomiast fani z Polski nie mogą obejść się bez występów tej greckiej legendy w Polsce. kilka miesięcy temu odbyła się ostatnia wizytą Rotting Christ w Polsce i znów Grecy zaszczycą nas swoją obecnością i to dwukrotnie.

Grupa Sakisa Tolisa ma w Polsce wielu wiernych fanów już od początku swojego istnienia. Lider formacji podkreślał wielokrotnie, iż w czasach tapetradingowych Polska publiczność była jedną z pierwszych, do których wysyłał swoje kasety z demówkami. Teraz zespół pochodzący z Aten stał się legendą metalu ekstremalnego, natomiast kilka płyt stało się klasykami tego gatunku. Oto przykłady albumów:

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

* "Aealo", która równocześnie stała się płytą miesiąca w magazynie prestiżowym, pod nazwą: "Terrorizer"
* "Thy Mighty Contract"
* "Sanctus Diavolos"
* "Non Serviam"

Przy okazji pracy nad płytą "Aealo" mieli okazję kontaktu z Diamandą Galas. Wyraziła ona swoją zgodę na stworzenie coveru z jej kompozycji, pod tytułem: "Orders From The Dead". Muzykę formacji greckiej każdy z fanów zna doskonale, jednak dla tych, co rozpoczynają swoją przygodę z zespołem Rotting Christ przypominamy, że wyszli oni od black metalu, popróbowali gotyckiej odmiany metalu, także dark metalu, po to żeby powrócić silniej do black metalu i wzbogacając go o fragmenty piękne oraz ilustracyjne muzyki tradycyjnej rodem z rodzinnego kraju, czyli Grecji. Ostatni album grupy nosi tytuł: "Rituals", pochodzi z roku 2016. Nagrano go z udziałem gościnnym Nicka Holmesa oraz Vorpha.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl