Koncert Roots Cafe
Roots Cafe jest unikatowym połączeniem osobowości muzycznych z bardzo charyzmatycznym czarnoskórym wokalistą oraz performerem Góo Ba, a także Adamem Wolskim, wokalisty Golden Life.
Gdzie?
„Plama” Gdański Archipelag Kultury
Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Kiedy?
7 lutego 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Gdański Archipelag Kultury "Plama", znajdujący się przy ulicy Pilotów 11 bardzo serdecznie Państwa zaprasza na koncert formacji Roots Cafe, który odbędzie się już 7-go lutego 2019 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Roots Cafe jest unikatowym połączeniem osobowości muzycznych z bardzo charyzmatycznym czarnoskórym wokalistą oraz performerem Góo Ba (artysta Teatru Powszechnego w stolicy), a także Adamem Wolskim, który jest wokalistą słynnego rockowego zespołu Golden Life.

Formacja powstała w roku 2017, na jesieni, w mieście Gdynia. Znakiem rozpoznawczym grupy są bardzo energetyczne, jak również pozytywne koncerty, a do tego rytmika transowa, która wywodzi się z muzyki funk oraz reggae, a także charyzmatyczni frontmeni. Zatem propozycja od Roots Cafe jest oryginalnym zestawem stylistycznych smaczków, gdzie usłyszą Państwo folk, jazz, muzykę świata, dzięki czemu ich występy są różnorodne muzycznie i niezwykle żywiołowe.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Większość z członków zespołu w ostatnim czasie występowała jako The Rockas, natomiast w przeszłości również tworzyli zespoły muzyczne, które były zauważane na scenach nie jedynie w Trójmieście, między innymi: Vo.kool.ski, Rocka’s Delight, Marilyn Monroe, Groont Anssambl, Jazzmassacra, Leszcze, Pancerne Rowery, Golden Life, Ortalion i inne.

W roku 2018, w sierpniu, na światło dzienne wyszedł album długogrający, pod tytułem: „Koniugacja”, do którego materiał powstawał w studio, o nazwie: „Maro Records”. Na owej płycie splecione są ze sobą różne style muzyczne oraz nastroje, zaś harmonijne i spójne brzmienie „Koniugacja” w dużej mierze zawdzięcza realizatorskiemu talentowi Marka Romanowskiego, który jest również współproducentem przedsięwzięcia.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl