Koncert Queen Symfonicznie w ICE Kraków
Zatem Queen Symfonicznie jest absolutnym fenomenem, ponieważ zaplanowany pierwotnie jeden koncert przerodził się w ogromna trasę koncertową.
Gdzie?
ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
Kiedy?
3 listopada 2019 od 16:00
Za ile?
130 zł

Już 3-go listopada roku 2019 projekt, pod nazwą: Queen Symfonicznie wraca do Krakowa, gdzie odbędą się dwa koncerty. Po 2 latach przerwy, nasz projekt Queen Symfonicznie ma zamiar zagrać ponownie i to z pełną orkiestrą - Centrum Kongresowe Kraków ICE. Skład klasyczny ma być poszerzony o samą Hollyłódzką Orkiestrę Filmową.

W trakcie dwuczęściowego koncertu usłyszą Państwo ze sceny więcej niż pięćdziesiąt artystów w jakże wybitnych piosenkach zespołu Queen. Większość z biletów na koncert wieczorny wyprzedana została już pół roku przed planowanym terminem i właśnie dlatego formacja wystąpi także na występie popołudniowym w ten sam dzień. Początek tego dodatkowego koncertu nastąpi o godz. 16:00.

Niezwykłe występy, które łączą nieśmiertelną muzykę grupy Queen z aranżacjami symfonicznymi wykonywanymi przez chór oraz orkiestrę Alla Vienna od sześciu już lat zachwycają swoich fanów, zwłaszcza tych którzy uwielbiają twórczość legendy. Zatem Queen Symfonicznie jest absolutnym fenomenem, ponieważ zaplanowany pierwotnie jeden koncert przerodził się w ogromna trasę koncertową. Koncerty w jej granicach odbywają się w największych polskich salach. Na ponad sto pięćdziesięciu koncertach dotychczasowych pojawiło się ok. 100000 widzów, zaś każdy koncert fani zespołu Queen wypełniają po ostatnie miejsca. W mniejszym składzie muzycy Alla Vienna wystąpili również na premierze filmu, pod tytułem: “Bohemian Rhapsody”, rok 2018, listopad.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Projekt Queen Symfonicznie jest dwugodzinnym spektaklem, podzielonym na dwie części - najwspanialsze kompozycje queen. Natomiast finał koncertu uświetni również występ solisty, czyli śpiewającego aktora, który wciela się w rolę samego Freddiego Mercury’ego. Formacja wystąpi ze swoim nowym programem, do jakiego włączono, miedzy innymi: “Bicycle Race”, “Under Pressure” i “Another One Bites The Dust”, znane z wykonań z Dawidem Bowie i wyjątkową kompozycję, pod tytułem: “Barcelona”, którą Mercury nagrał razem ze śpiewaczką operową hiszpańską - Montserrat Caballe. W części drugiej gościnnie będzie występował solowy gitarzysta. Dyryguje sam Jan Niedźwiecki, twórca i lider projektu.

Już 3-go listopada tego roku, w niedzielę zapraszamy na koncert, do krakowskiego ICE Congress Centre, znajdującego się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00, a bilety wstępu kosztują 130 złotych.

Trzy ubiegłe lata były pasmem sukcesów dla projektu Queen Symfonicznie, ponieważ większość występów, jakie odbywały się w latach od 2015 do 2017 było wyprzedanych do miejsc ostatnich. Muzycy często występują dwa razy w jednej sali, jak było w: Filharmonii Ślaskiej, Wrocławskiej, Szczecińskiej, Bałtyckiej, Łódzkiej, czy też w Filharmonii Narodowej. Do tej pory na blisko stu trzydziestu występach pojawiło się około sto tysięcy widzów, zaś projekt ten ciągle cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Formacja występowała także w grudniu, roku 2016 w składzie powiększonym w Atlas Arenie, gdzie gościnnie wystąpił Michał Szpak oraz Joanna Woś.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl