Koncert "Pożegnanie lata": Kasia Wilk z Zespołem & LemON

Koncert "Pożegnanie lata": Kasia Wilk z Zespołem & LemON
Magazyn "Machina" uplasował artystkę w grupie pięćdziesięciu najlepszych wokalistek w Polsce.
Gdzie?
Park nad Balatonem
Nowaka-Jeziorańskiego, 04-046 Warszawa
Kiedy?
16 września 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

To będzie niezwykłe "Pożegnanie lata". 16 września, o godzinie 19:00 na terenie Parku nad Balatonem odbędzie się muzyczne pożegnanie letniego sezonu. Na scenie przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego pojawią się: Kasia Wilk wraz z zespołem oraz gwiazda wieczoru grupa LemOn. Kasia Wilk to artystka pochodząca z Lublina. Od wielu już lat związana jest jednak z Poznaniem. Magazyn "Machina" uplasował artystkę w grupie pięćdziesięciu najlepszych wokalistek w Polsce.

To właścicielka niezwykle mocnego, charakterystycznego wokalu oraz charyzmatycznego usposobienia. Wilk debiutowała w Opolu z grupą Kto To. Ów debiut, w 2005 roku, przyniósł wokalistce drugie miejsce. Wyróżnienie wyśpiewała piosenką "Gdy minie sen". W 2006 roku światło dzienne ujrzał kawałek "Zero do stracenia", który otworzył wokalistce drzwi do Eurowizji. Katarzyna Wilk wraz z zespołem wzięła udział w organizowanych w Polsce eliminacjach do tego światowego konkursu, co skutkowało zajęciem siódmego miejsca. "Kto To" i Kasia Wilk wydali jeszcze wspólnie album "Jedenaście", a solowa przygoda artystki rozpoczęła się w roku 2008. Debiut wiązał się z premierą wyjątkowego singla "Pierwszy raz". Solowy występ Kasi Wilk ukazał pełną dojrzałość muzyczną wokalistki, która od tego momentu postanowiła skupić się wyłącznie na projekcie autorskim. Całkiem niedawno na rynku pojawił się nowy album piosenkarki, tym razem solowa produkcja "Unisono".

LemOn to grupa, która nie wymaga szczególnej zapowiedzi. Muzycy tworzący zespół udowodnili już, że ambitna muzyka osiągająca wysoki poziom, trafić może nawet na pierwsze miejsca notowań list przebojów. Udowodniły to historie utworów: "Scarlett", "Napraw", "Spójrz", "Jutro" oraz "Nice". Grupa zdobyła uznanie branży muzycznej, pochwalić się mogą wieloma nominacjami do Fryderyków. Mają również wiernych słuchaczy i sporą grupę fanów, którzy wyrażają sympatię i przywiązanie obsypując formację "LemOn" niezliczonymi wyróżnieniami. Nazwa zespołu LemOn zbudowana jest z dwóch wyrazów: łemkowskiego lem, co oznacza "tylko" oraz angielskiego "on" - "włącz". Grupa debiutowała sześć lat temu. Zwrotem w karierze okazała się wydana w ubiegłym roku płyta "Tu", która otworzyła zupełnie nowy wymiar w historii formacji LemOn.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl