Koncert plenerowy „Marcin Wyrostek Band symfonicznie”

Koncert plenerowy „Marcin Wyrostek Band symfonicznie”
Marcin Wyrostek oraz jego koncert symfonicznie jest wyjątkowym połączeniem fascynującej wręcz muzyki latynoamerykańskiej i argentyńskiej,
Gdzie?
Ratusz Ursynów - Urząd Dzielnicy Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 61, 02-777 Warszawa
Kiedy?
26 sierpnia 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert plenerowy Marcina Wyrostka, który odbędzie się w granicach cyklu, pod nazwą: "Muzyczne Lato Na Ursynowie". Zaprosimy Was zatem na Plenerową Scenę, znajdującą się na parkingu Ursynowa, na koncert, pod tytułem: „Marcin Wyrostek Band symfonicznie”

Specjalnie dla Państwa wystąpią: Marcin Jajkiewicz – wokal, Marcin Wyrostek -akordeon, Mateusz Adamczyk – skrzypce, Agnieszka Haase-Rendchen, która zagra na fortepianie, Daniel Popiałkiewicz – gitara, Piotr Zaufal – bas oraz Krzysztof Nowakowski, który zajmie się instrumentami perkusyjnymi, jak również „Archetti”, czyli kameralna orkiestra miasta Jaworzno.

Marcin Wyrostek oraz jego koncert symfonicznie jest wyjątkowym połączeniem fascynującej wręcz muzyki latynoamerykańskiej i argentyńskiej, a także hitów klasycznej muzyki i żywiołowości akordeonu oraz elegancji orkiestry. Ten projekt miał swoją premierę w Operze Leśnej, przed wielotysięczną publicznością sopocką. Stał się wówczas inspiracją do powstania albumu, pod tytułem: „For Alice”, nagranego we współpracy z Aukso Orkiestrą, znajdującą się pod batutą samego Marka Mosia.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go sierpnia 2018 roku, do Warszawskiego Ratusza - Urzędu Dzielnicy Ursynów, znajdującego się przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 61. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl