Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert plenerowy „Marcin Wyrostek Band symfonicznie”

Koncert plenerowy „Marcin Wyrostek Band symfonicznie”
 
Marcin Wyrostek oraz jego koncert symfonicznie jest wyjątkowym połączeniem fascynującej wręcz muzyki latynoamerykańskiej i argentyńskiej,
gdzie?Ratusz Ursynów - Urząd Dzielnicy Ursynów
Al. Komisji Edukacji Narodowej 61, 02-777 Warszawa
kiedy?26 sierpnia 2018 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert plenerowy Marcina Wyrostka, który odbędzie się w granicach cyklu, pod nazwą: "Muzyczne Lato Na Ursynowie". Zaprosimy Was zatem na Plenerową Scenę, znajdującą się na parkingu Ursynowa, na koncert, pod tytułem: „Marcin Wyrostek Band symfonicznie”

Specjalnie dla Państwa wystąpią: Marcin Jajkiewicz – wokal, Marcin Wyrostek -akordeon, Mateusz Adamczyk – skrzypce, Agnieszka Haase-Rendchen, która zagra na fortepianie, Daniel Popiałkiewicz – gitara, Piotr Zaufal – bas oraz Krzysztof Nowakowski, który zajmie się instrumentami perkusyjnymi, jak również „Archetti”, czyli kameralna orkiestra miasta Jaworzno.

Marcin Wyrostek oraz jego koncert symfonicznie jest wyjątkowym połączeniem fascynującej wręcz muzyki latynoamerykańskiej i argentyńskiej, a także hitów klasycznej muzyki i żywiołowości akordeonu oraz elegancji orkiestry. Ten projekt miał swoją premierę w Operze Leśnej, przed wielotysięczną publicznością sopocką. Stał się wówczas inspiracją do powstania albumu, pod tytułem: „For Alice”, nagranego we współpracy z Aukso Orkiestrą, znajdującą się pod batutą samego Marka Mosia.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go sierpnia 2018 roku, do Warszawskiego Ratusza - Urzędu Dzielnicy Ursynów, znajdującego się przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 61. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl