Koncert Piotr Krępeć
Piotr Krępeć jest gitarzystą akustycznym fingerstyle, którego uznaje się (Magazyn TopGuitar) wręcz „objawieniem oraz wielką nadzieją gitary polskiej, a także muzyki w ogóle”.
Gdzie?
Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
Kiedy?
12 maja 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Piotr Krępeć jest gitarzystą akustycznym fingerstyle, którego uznaje się (Magazyn TopGuitar) wręcz „objawieniem oraz wielką nadzieją gitary polskiej, a także muzyki w ogóle”. Zatem zapraszamy Państwa na wszystkie festiwale polskie poświęcone właśnie temu instrumentowi muzycznemu, czyli gitarze akustycznej fingerstyle.

Rok 2016 przyniósł artyście osiem koncertów w granicach Tournee po Chinach. Natomiast w 2017 roku dwukrotnie koncertował w norweskim Berger, a także w Barcelonie. To twórca festiwali, jak: „Fingerstyle Sopot Festival”, czy też „Szczycieńskiego Festiwalu Gitarowego”. Będąc również kompozytorem filmowej muzyki zadebiutował podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, odbywającego się w Cannes w roku 2012, będąc także autorem muzyki do obrazu filmowego, pod tytułem: „Podróż z bagażem podręcznym” (reżyser: Arek Biedrzycki). Piotr Krępeć mieszka oraz żyje w Sopocie.

Zapraszamy Państwa zatem na koncert, który odbędzie się już 12-go maja 2018 roku, w Towarzystwie Przyjaciół Sopotu Dworku Sierakowskich, znajdującym się przy ulicy Czyżewskiego 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl