Koncert Pablopavo i Ludziki
Album wydany w październiku roku 2018 pod tytułem: „MARGINAL” jest piątą płytą Pablopavo i Ludzików.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
26 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
45 zł

Pablopavo przyszedł na świat w roku 1978, w marcu. Natomiast w roku 1993 razem z kolegami założyli pierwszą formację. Śpiewał oraz grał w grupach, jak między innymi: Saduba, Magara, Vavamuffin i Sedativa. Artysta był również współtwórcą sound systemów: Ba-Ian oraz Zjednoczenie.

W roku 2009 na rynku pojawiła się debiutancka płyta zespołu Pablopavo i Ludziki, pod tytułem: „Telehon”. Albu, zebrała kilkanaście całkiem dobrych recenzji oraz, co ważniejsze, sporą liczbę słuchaczy. Zaś w kolejnych latach na rynku pojawiły się płyty, jak: „10 piosenek” (2011 rok), nagrana z producentem Praczasem, pod tytułem: „Głodne kawałki” (rok 2011), czy „Polor” (2014 rok), solowy „Tylko” (rok 2014) oraz nagrany z Praczasem oraz Iwankiem „Wir” (rok 2015), jak również „Ladinola” (rok 2017) i najnowszy „Marginal” (rok 2018). Pablopavo ponad to pojawił się w charakterze Gościa na około pięćdziesięciu płytach innych artystów.

Album wydany w październiku roku 2018 pod tytułem: „MARGINAL” jest piątą płytą Pablopavo i Ludzików. To album dyskotekowy, chociaż nie ma tutaj pewności, czy są odpowiednie dyskoteki, w jakich można by ją grać. Jeżeli nie, publika będzie musiała wyobrazić sobie takową dyskotekę, lub po prostu ją zbudować. Album zawiera trzynaście utworów o różnorakim natężeniu disco, które zostały skomponowane przez Ludziki, a do których teksty napisał sam Pablopavo (chociaż są dwa wyjątki). Natomiast artyści starali się działać według zasady, iż niewolno pozostawiać poważnej rzeczy jaką jest taneczna muzyka ludziom nie posiadającym wyobraźni oraz iskry szaleństwa.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go kwietnia 2019 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl