Koncert - Over The Under, Eta Nearrum, Crimson Trail

Koncert - Over The Under, Eta Nearrum, Crimson Trail
Miesiąc wrzesień jest dla nich europejską trasą ponad dwudziestu koncertów (Dania, Szwecja, Czechy i Niemcy), zaś z początkiem października, tak jak było powiedziane, odwiedzą gdańskie Metro.
Gdzie?
Klub Muzyczny Metro
Miszewskiego L. 12/13, 80-239 Gdańsk
Kiedy?
5 października 2018 od 20:00
Za ile?
15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 5-go października 2018 roku, w gdańskim Klubie Muzycznym Merto, znajdującym się przy ulicy Miszewskiego L. 12/13. Bilety na koncert kosztują 15 złotych, a rozpocznie się on o godzinie 20:00. Główna gwiazda tego wieczory to formacja z Bydgoszczy, pod nazwą: Over The Under. Ich poprzedni występ, który odbył się również w Klubie Metro był świetną sztuką oraz został super przyjęty przez publiczność. Panom z zespołu udało się także ustanowić nowy rekord Guinnessa, ponieważ grali jednym ciągiem w swej trasie sto koncertów w jedynie sto dni! Teraz prowadzą oni pracę nad nową płytą. Miesiąc wrzesień jest dla nich europejską trasą ponad dwudziestu koncertów (Dania, Szwecja, Czechy i Niemcy), zaś z początkiem października, tak jak było powiedziane, odwiedzą gdańskie Metro.

Natomiast scenę trójmiejską reprezentować będą formacje, jak między innymi: Eta Nearrum, która pracuje nad swą drugą płytą, a także Crimson Trail, która promuje swoją EP-kę, pod tytułem: „Leaders”. Specjalnie dla Was zagra Over The Under z Bydgoszczy - southern/groovemetal/stoner, Crimson Trail z Gdańska - alternative metal i Eta Nearrum z Gdańska - prog/post metal.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl