Koncert Noworoczny Orkiestry Kameralnej „Klassik Modern”

Koncert Noworoczny Orkiestry Kameralnej „Klassik Modern”
Program obejmuje, na przykład: muzykę wiedeńską, wielkie hity filmowej muzyki, a także światowe przeboje popularnej muzyki.
Gdzie?
Hotel Gołębiewski sala kinowa w Karpaczu
Karkonoska 14, 58-540 Karpacz
Kiedy?
6 stycznia 2018 od 01:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Orkiestra Kameralna, pod nazwą: „Klassik Modern” bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wspaniały Koncert Noworoczny, który odbędzie się w Karpaczu, w Hotelu Gołębiewski. Program obejmuje, na przykład: muzykę wiedeńską, wielkie hity filmowej muzyki, a także światowe przeboje popularnej muzyki.

Orkiestra Kameralna istnieje już od roku 2005. Założona została przez Romana Samostrokova - kierownika artystycznego tejże orkiestry, jak również aranżera, kompozytora i wiolonczelistę. Formacje tworzy piętnastu muzyków Dolnośląskiej Filharmonii w Jeleniej Górze. Mają na swoim koncie liczne koncerty, tak w Polsce, jak również za granicą. Ich repertuar obejmuje muzykę zaczynając od barokowej po muzykę rozrywkową.

Gościem specjalnym naszego koncertu ma być Dumitru Harea. Zagra on na dość rzadkim, ale za to niezwykle magicznym muzycznym instrumencie, o nazwie fletnia Pana. To bardzo prosty jeśli chodzi o budowę, złożony z licznych piszczałek, które z kolei są wykonane z rurek bambusa, czy też trzciny instrument należący do najstarszych na całym świecie.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

W trakcie koncertu na tym właśnie instrumencie zabrzmią hity światowej rozrywkowej muzyki, a także piosenki typowej mołdawskiej oraz rumuńskiej muzyki ludowej. Rezerwacji biletów można dokonać pod telefonem: 787933676

Zapraszamy już 6-go stycznia 2018 roku, do Karpacza. Zaczynamy o 01:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl