Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert: Nowacka /Traczyk/ Wójciński/ Zagajewska /Zemler

Koncert: Nowacka /Traczyk/ Wójciński/ Zagajewska /Zemler
 
Wojtek Traczyk to kontrabasista, basista, kompozytor i improwizator, który od wielu lat eksploruje różne style muzyczne
gdzie?Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25
Chłodna 25, 00-867 Warszawa
kiedy?6 września 2017 od 21:30
za ile?15 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Antoninę Nowacką, która jest wokalistką, artystką wizualną, zainteresowaną wykorzystaniem głosu jak instrumentu, a także jego korekcją wraz ze stanami umysłowymi, zewnętrznymi oraz wewnętrznymi zjawiskami, co łączy w swoich dźwiękowych poszukiwaniach.

Wojtek Traczyk to kontrabasista, basista, kompozytor i improwizator, który od wielu lat eksploruje różne style muzyczne, tym samym poszerza swoje horyzonty, wzbogacając oraz stale przedefiniowując swój muzyczny język, a także zwiększając zakres doznań i skalę.

Ksawery Wójcicki jest kontrabasistą oraz kompozytorem, który urodził się w roku 1983. Muzyk wszechstronny o ogromnej wrażliwości na brzmienia. Nie czuje lęku przed eksperymentami. Zainteresowania artysty sięgają od dawnej muzyki po bardziej wyrafinowaną improwizowaną współczesną muzykę.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Małgorzata Zagajewska jest wokalistką, performerką, tłumaczką i pisarką. Mieszkała przez 6 lat we Francji. Studiowała tam nowożytną literaturę. Poszukuje swoim głosem wszelakich pułapek, zaskoczeń, czy tez zgrzytów. Prowadzi współpracę z muzykami, z tancerzami oraz z teatrem. Czasami łączy ruch z dźwiękiem.

Hubert Zemler jest perkusistą, kompozytorem, absolwentem Akademii Muzycznej imienia Fryderyka Chopina, w mieście Warszawa. Występował w Symfonicznych Orkiestrach, jak: Sinfonia Varsovia i Opera Narodowa, jak również współpracował ze znanymi jazzmanami, miedzy innymi z: Wojciechem Staroniewiczem i Zbigniewem Namysłowskim. Współtworzył liczne ważne inicjatywy na scenie polskiej niezależnej muzyki, jak: Horny Trees; SzaZaZe i Babadag. Jest także interpretatorem współczesnej muzyki.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 6 września 2017 roku, o godzinie 21:30, w warszawskim Klubie CH25, znajdującym się przy ulicy Chłodnej 25. Wstęp na to wydarzenie kosztuje 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl