Koncert "Nic do ukrycia"
Zabiorą Was we wspaniałą podróż do dźwięków, które łatwo porywają do tańca, ale również do tekstów, które dadzą Państwu wiele do myślenia.
Gdzie?
Galeria STRH
Krupówki 4a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
1 lutego 2018 od 20:00 do 23:00
Organizator
STRH Cafe&Gallery

Andrzeja Bieniasa prawie co wieczór mogą Państwo oglądać w Teatrze Witkacego. Natomiast koncerty Stowarzyszenia aktora Konstruktorów Słów oraz Dźwięków, pod nazwą: "Nic Do Ukrycia" są prawdziwymi perełkami. Zabiorą Was we wspaniałą podróż do dźwięków, które łatwo porywają do tańca, ale również do tekstów, które dadzą Państwu wiele do myślenia.

Zatem co wyróżnia formację Benka od innych formacji? Pierwsze primo nie mają oni faktycznie nic, co można by ukryć. Już od dziesięciu lat śpiewają, co aktualnie gra im w duszach, i tym samym zmyślnie wkradają się do do serc oraz głów swoich słuchaczy. Natomiast po drugie primo - potrafią oni snuć muzyczne opowieści, które wciągną, ponieważ nie autor jest tutaj ważny, a sam słuchacz.

Zatem zapraszamy Państwa serdecznie na wieczór, którego nigdy wcześniej nie było u nas. Możemy ze swej strony zagwarantować Wam sporą dawkę energii, wspaniałej muzyki oraz szaleństwo wieczoru karnawałowego. Przed Wami zagrają: Kuba Herzig, który zagra na perkusji, Andrzej "Benek" Bienias, który zaśpiewa i zagra na gitarze, Max Kowalski zajmie się basem, Przemek Sokół zagra dla Was na trąbce i zaśpiewa, a także Boguś Zięba, który zagra na akordeonie.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy zatem już 1-go lutego 2018 roku, do Zakopanego, do Galerii STRH, znajdującej się przy ulicy Krupówki 4 a. Zaczynamy o godzinie 20:00, a impreza potrwa do godziny 23:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl