Koncert NF
Płyta, pod tytułem: „Perception”, którą artysta ma zamiar promować podczas nadchodzącej trasy koncertowej, jest trzecim albumem w jego dorobku.
Gdzie?
Klub Niebo
Nowy Świat 21, 00-046 Warszawa
Kiedy?
18 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
105 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert NF! Raper amerykański, który w ciągu zaledwie kilku tygodni zdołał podbić listy przebojów, odwiedzi nasz kraj już 18-go kwietnia 2018 roku, w Warszawie, w klubie Niebo. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 105 złotych.

NF to Nathan Feuerstein. Jest on młodym raperem, który sensację wzbudził, trafiając w szybkim tempie, drogą Jay-Z oraz Drake’a, na same szczyty notowania Billboard. Płyta, pod tytułem: „Perception”, którą artysta ma zamiar promować podczas nadchodzącej trasy koncertowej, jest trzecim albumem w jego dorobku. Nathan Feuerstein, ze względu na swój muzyczny styl, kolor skóry oraz trudną przeszłość jest porównywany do Eminema oraz Machine Gun Kelly. Trudno zresztą się nie zgodzić z tym stwierdzeniem, przy okazji słuchania emocjonalnych, jak również bardzo energetycznych piosenek rapera.

W swych tekstach artysta nawiązuje często do religijnych przekonań, ale nie uważa swej twórczości za, tak zwany, chrześcijański rap. Koncert Nathan'a Feuerstein'a w naszym kraju jest jednocześnie pierwszym w Polsce. Zatem nie przegapcie Państwo tego wielkiego wydarzenia.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl