Koncert Moniki Urlik
W roku 2014 wydała swój pierwszy album, noszący tytuł: „Nie wie nikt”. Jest to zbiór fascynacji oraz doświadczeń muzycznych, które zostały połączone niebanalnymi tekstami.
Gdzie?
Port Jachtowy w Łebie
Jachtowa 8, 84-360 Łeba
Kiedy?
26 sierpnia 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Moniki Urlik, który odbędzie się już 26-go sierpnia 2019 roku, w Łebie - Port Jachtowy, przy ulicy Jachtowej 8. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatna.

Monika Urlik jest młodą polską wokalistką, wykształconym muzykiem, która posiada solidny warsztat artystyczny. Poza tym jest finalistką popularnego programu "Voice of Poland". Zwyciężyła międzynarodowy festiwal VENA, jest laureatką TOP TRENDY 2006, a także wielu innych festiwali, czy konkursów. W roku 2011 została finalistką "Voice of Poland". Natomiast w roku 2012 wystąpiła w programie, pod nazwą: "Bitwa na Głosy" razem z formacją Afromental. Artystka pojawiła się również w telewizyjnych programach śniadaniowych: „Dzień dobry TVN”, „Pytanie na śniadanie”. Daje koncerty razem z bydgoskim Radiem Zet. Ponad to nagrywa płytę, pod tytułem: „Dziecięce Przeboje” i „Kołysanki”.

W roku 2013 pojawił się pierwszy singiel artystki, pod tytułem: „Nie wie nikt” i zyskał on więcej niż 1500000 odsłon (YouTube). Również w roku 2013 została zaproszona do wzięcia udziału w adaptacji rozrywkowej „Mesjasza”, stworzonego przez Georga Friedricha Handla. Zaś na przełomie lat 2013/2014 brała udział w cyklu koncertów: „X Factor” oraz "Voice of Poland”: Katowice, Warszawa, Kraków, Łódź i Poznań.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

W roku 2014 wydała swój pierwszy album, noszący tytuł: „Nie wie nikt”. Jest to zbiór fascynacji oraz doświadczeń muzycznych, które zostały połączone niebanalnymi tekstami. Artystka w jakże inteligentny sposób potrafi te style połączyć i uzyskać melodie, które głęboko zapadają w pamięć, w uszy oraz w serca. Ze swym głosem potrafi ona zrobić niemalże wszystko oraz zachwycić swym warsztatem, interpretacją i głębią.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl