Koncert Monika Urlik
Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Monikę Urlik - polską wokalistkę oraz wykształconą artystkę posiadającą solidny warsztat.
Gdzie?
Port Jachtowy w Łebie
Jachtowa 8, 84-360 Łeba
Kiedy?
8 lipca 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Moniki Urlik, który odbędzie się już 8-go lipca 2019 roku, w Porcie Jachtowym w Łebie, przy ulicy Jachtowej 8. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00. W charakterze supportu wystąpi natomiast Iwona Juchniewicz.

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Monikę Urlik - polską wokalistkę oraz wykształconą artystkę posiadającą solidny warsztat. Finalistka z programu Voice of Poland. Ponad to zwyciężyła w międzynarodowym festiwalu, pod nazwą: VENA, jest laureatką TOP TRENDY 2006, a także innych licznych festiwali, czy też konkursów. W roku 2011 została finalistką w programie Voice of Poland. Rok 2012 przyniósł jej występ w programie, pod nazwą: ”Bitwa na Głosy” razem z formacją Afromental. Również pojawia się w programach telewizyjnych, jak między innymi: „Pytanie na śniadanie” , czy „Dzień dobry TVN”. Daje koncerty z Radiem Zet, miasto Bydgoszcz. Artystka nagrywa album, pod tytułem: „Dziecięce Przeboje” i „Kołysanki”.

W roku 2013 pojawił się pierwszy singiel kobiety, pod tytułem: „Nie wie nikt”, a uzyskał on więcej niż 1500000 odsłon w popularnym serwisie YouTube. Tego samego roku zaproszona została do wzięcia udziału w adaptacji rozrywkowej „Mesjasza” samego Georga Friedricha Handla. W latach 2013/2014 była uczestniczką cyklu koncertów Voice of Poland oraz „X Factor (Warszawa, Katowice, Łódź, Kraków oraz Poznań). W roku 2014 wydała swój pierwszy solowy album, pod tytułem: „Nie wie nikt”. Jest to zbiór fascynacji oraz doświadczeń muzycznych w połączeniu z niebanalnymi tekstami. Monika Urlik w bardzo inteligentny sposób potrafi połączyć te style i uzyskiwać melodie, które na długo zapadają w ucho oraz w serce słuchaczy. Ze swym głosem kobieta potrafi zrobić niemalże wszystko, a także zachwyci Państwa swoim warsztatem, interpretacją i głębią.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl