Koncert Mill Grove, Blue Willmingtons, Search

Koncert Mill Grove, Blue Willmingtons, Search
Mill Grove - gdańska formacja, która gra szeroko pojmowanego rocka alternatywnego. Brzmienie zespołu zawiera w sobie silne inspiracje latami dziewięćdziesiątymi.
Gdzie?
Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
Kiedy?
28 lipca 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, byście posłuchali jakże mocnego uderzenia rocka oraz spokojnej melodyki bluesa. Wystąpią przed Wami aż trzy formacje: Blue Willmingtons, Mill Grove oraz Search.

Mill Grove - gdańska formacja, która gra szeroko pojmowanego rocka alternatywnego. Brzmienie zespołu zawiera w sobie silne inspiracje latami dziewięćdziesiątymi. Każdy artysta ze sobą wnosi całkowicie inny bagaż doświadczeń muzycznych, co tworzy jakże unikalne połączenie - kalifornijskich, ciężkich gitarowych brzmień, łączących mocny rytm oraz liryczne melodie, bas bardzo ambitny, który dodatkowo oscyluje od indie po stoner rock, solidna i wyraźna perkusja czerpiąca z muzyki blues-rockowej, a także wokal, który daje upust fascynacjom starym rockiem oraz grunge.

Chociaż Blue Willmingtonss nie unikają cięższych brzmień, jednak prawdziwą inspiracją dla formacji jest rodzimy blues, bo to właśnie jego korzeniom zawdzięczają najwięcej. Ogromny wpływ na twórczość zespołu ma również muzyka country, którą można wyraźnie wyczuć w ich kompozycjach. Wynika to bezpośrednio z inspiracji lidera formacji popkulturą amerykańską. Każdy z tekstów autorskich jest okraszony odrobiną historii, jaka dzięki działającej na słuchaczy muzyce, porywa odbiorców do coraz nowszych miejsc, w zupełnie inny świat.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Search poszukuje oraz wynajduje łączenia dźwięków i brzmień ze stylów rockowych. W ich muzyce usłyszą Państwo stoner rockowe ciężkie riffy gitarowe oraz jakże melodyjne wstawki. uszy słuchaczy, z całą pewnością, rozpoznają surowe dźwięki garage rocka w połączeniu z melodyjnym i szorstkim wokalem. Blues rockowe kompozycje, które ukołyszą Was po ogromnej dawce mocy, wcześniej zaserwowanej przez brzmienia wyszukane, które płyną z efektów gitarowych.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert już 28-go lipca 2019 roku, do gdańskiej Paszczy Lwa, znajdującej się przy ulicy Kwietnej 39. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl