Koncert Michała Szpaka
Materiał ów wymyka się spod jakichkolwiek prób sklasyfikowania gatunkowego. To tak jak autor materiału, który nie pozwala się zaszufladkować.
Gdzie?
Aquapark Sopot
Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot
Kiedy?
29 czerwca 2018 od 20:00
Za ile?
110 zł

Kariera Michała Szpaka na pewno zapisana była w gwiazdach, ponieważ wokalista pochodzi z bardzo artystycznej rodziny. Kariera Szpaka nabrała wielkiego tempa oraz rozmachu po jego udziale w słynnym talent show, pod nazwą: X-Factor, w roku 2011. Swoimi pierwszymi wykonami zachwycił on jurorów oraz publikę wykonując piosenkę „Dziwny jest ten świat”, w oryginale śpiewaną przez Czesława Niemena. W roku 2015 po raz kolejny zachwycił swym nieprzeciętnym głosem oraz autorskim muzycznym materiałem, który zawierał się na płycie, noszącej tytuł: „Byle Być Sobą”. Materiał ów wymyka się spod jakichkolwiek prób sklasyfikowania gatunkowego. To tak jak autor materiału, który nie pozwala się zaszufladkować.

Przedstawiamy zatem Państwu bardzo serdecznie recital Michała Szpaka, który jest przekrojem przez największe hity tego wybitnego artysty w aranżacjach akustycznych, uzupełniony ponad to wyjątkową wizualną oprawą oraz przepełniony emocjami muzycznymi.

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 29-go czerwca 2018 roku, w sopockim Aquaparku, przy ulicy Zamkowej Górze 3/5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl