Koncert: Michał Kowalonek
Muzyk wyrusza w krótką trasę solową po małych i kameralnych miejscach. Podczas tych solowych koncertów zaprezentuje on nietypowe, autorskie i niebanalne utwory.
Gdzie?
Czarna Owca
Dajwór 20, 31-052 Kraków
Kiedy?
10 stycznia 2020 od 20:00
Za ile?
20 zł

Michał Kowalonek - jest liderem poznańskiego zespołu Snowman i dziecięcej grupy Lumikulu. Od roku 2012 do niedawna był również wokalistą formacji Myslovitz. Dawał koncerty z przeróżnymi projektami, jak między innymi w: Memphies, Nowym Jorku, Chicago, Paryżu, Londynie, czy też Berlinie, ponad to dzielił scenę z artystami, jak na przykład: Lenny Kravitz, Archive, czy Hozier. Dzięki swemu doświadczeniu wspiera młodych artystów oraz młode zespoły. Muzyk wyrusza w krótką trasę solową po małych i kameralnych miejscach. Podczas tych solowych koncertów zaprezentuje on nietypowe, autorskie i niebanalne utwory.

Ma w swoim repertuarze piosenki formacji, w jakich się wcześniej udzielał, i w których nadal uczestniczy. W roku 2019, w maju zadebiutował z projektem autorskim. Michał Kowalonek wówczas wydał płytę, pod tytułem: „O Miłości W Czasach Powstania”. Koncert będzie luźnym i intymnym spotkaniem, zupełnie bez spinki. Wypełnimy je do granic muzyką z opowieściami.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go stycznia 2019 roku, do krakowskiej Czarnej Owcy, znajdującej się przy ulic Dajwór 20. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępy kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl