Koncert Mary Komasa: Disarm Live - koncert

Koncert Mary Komasa: Disarm Live - koncert
Muzyka artystki powstaje na styku awangardy, klasyki, filmu, pop, elektroniki i performance'u.
Gdzie?
Teatr Syrena
Litewska 3, 00-589 Warszawa
Kiedy?
1 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
90 zł

Istotą płyty „Disarm”, jej głównym przesłaniem jest głośne wołanie o wspólnotę, tu w tym jakże podzielonym świecie. Niestety żyjemy wszyscy w rzeczywistości, w jakiej komunikacja między ludźmi jest przerwana. Coraz bardziej się od siebie oddalamy, uciekamy od emocji. Na siebie zaś nakładamy coraz większe lęki. Artystka pragnie jednak w nie wejść oraz poczuć je na własnej skórze. Pragnie również pozwolić się skonfrontować z nimi właśnie Tobie.

Styl Mary Komasy potrafi połączyć w sobie przeciwieństwa. Muzyka artystki powstaje na styku awangardy, klasyki, filmu, pop, elektroniki i performance'u. Wpływy te przenikają się wzajemnie i tworzą tym samym nową jakość, czy też specyficzny emocjonalny kod. Każdy z koncertów Mary jest spektaklem, misterium nakierowanym na budowanie ze słuchaczami intymnej więzi.

Inspirowana doświadczeniem pracy w studio, artystka podejmuje decyzję o otworzeniu projektu live razem z orkiestrą, aby w tej interakcji organicznej wzmacniać swój przekaz, a także żeby się odsłonić. Nasz koncert ma być zapowiedzią klubowej wiosennej trasy koncertowej Mary Komasy, a co więcej ukazaniem innej z goła strony doskonale już znanych piosenek, jak między innymi: „Come”, „Degenerate Love”, czy „Lost Me”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Szykujcie się zatem na niespodziewane wrażenia i na wycieczkę do wnętrza. Czas trwania koncertu: siedemdziesiąt minut (bez przerw). Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Teatru Syrena, znajdującego się przy ulicy Litewskiej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl