Koncert: Marta Szefke Groove Band
W repertuarze formacji znajdują się głównie kompozycje samej Marty Szefke zainspirowane stylem soul, blues, rhythm&blues oraz funky z podejściem nietuzinkowym do aranży i przestrzenią ku improwizacji.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
22 czerwca 2018 od 21:00
Za ile?
30 zł

Marta Szefke jest wokalistką jazzową oraz bluesową, kompozytorką, autorką tekstów, absolwentką bydgoskiej Akademii Muzycznej. Koncertowała ona na ważnych bluesowych festiwalach w naszym kraju. Na swym koncie kobieta posiada wspólne występy wraz z legendami krajowego jazzu, między innymi: Markiem Stryszowskim z Laboratorium, a także z Wojciechem Karolakiem. W roku 2016, w maju razem z doświadczonymi artystami, którzy związani są z Trójmiastem stworzyli projekt, pod nazwą: Groove Band Marta Szefke. Zespół miał swój debiut w finale konkursu Polish Blues Challenge, rok 2016 w granicach Suwałki Blues Festival, występowała również w trakcie Festiwalu XIV Gdynia Blues.

W repertuarze formacji znajdują się głównie kompozycje samej Marty Szefke zainspirowane stylem soul, blues, rhythm&blues oraz funky z podejściem nietuzinkowym do aranży i przestrzenią ku improwizacji. Grupa wykonuje również covery z własną interpretacją. Groove Band Marta Szefke tworzą pozytywne wibracje, to także niebanalne teksty polskie, to stylowe brzmienie, soulowy feeling, ciepły wokal, energia na scenie oraz duża dawka wręcz uzależniającego groove’u.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go czerwca 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl