Koncert Mark Lanegan Band
Mark Lanegan jest jednym z bardziej charyzmatycznych wokalistów na rockowej współczesnej scenie.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
19 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
95 zł
Organizator
Live Nation

Mark Lanegan jest jednym z bardziej charyzmatycznych wokalistów na rockowej współczesnej scenie. Na swoim koncie posiada współpracę z ilością niezliczoną wręcz ważnych artystów, między innymi śpiewał w legendzie grunge'owej, zespole Screaming Trees, działał także w Mad Season, prowadził współpracę z samym Joshem Homme (Queens Of The Stone Age), razem z Gregiem Dulli jest odpowiedzialny za liczne utwory The Twilight Singers i The Gutter Twins, na swym koncie posiada również wspólny projekt z samą Isobel Campbell.

Najnowsza płyta, pod tytułem: „Somebody’s Knocking” Lanegana, jakiej premiera miała miejsce 18-go października. Ukazał się właśnie pierwszy singiel z albumu, pod tytułem: „Stitch It Up”.

Natomiast w charakterze supportu wystąpi przed Państwem The Membranes. Jest to post-punkowa formacja, która powstała w roku 1977 w Anglii. W roku 2019 ukazała się ich ostatnia płyta, pod tytułem: ‘What Nature Gives... Nature Takes Away".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go listopada 2019 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 95 złotych. Organizatorem jest Live Nation.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl