Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert "Marilyn Monroe - Kolejne biografie"

Koncert "Marilyn Monroe - Kolejne biografie"
 
Zespół Big Band Krak rozpoczął swoją działalność w 1998 roku, w mieście Wieliczka.
gdzie?Teatr Ludowy w Krakowie - Duża Scena
Os. Teatralne 34, 31-948 Kraków
kiedy?27 czerwca 2017 od 19:00
za ile?45 zł

Kwartet Smyczkowy o nazwie "Bonjour", Sandra Mika oraz Big Band Krak serdecznie Państwa zapraszają na koncert, który odbędzie się już 27 czerwca 2017 roku, w krakowskim Teatrze Ludowym, na jego Dużej Scenie. Program imprezy obejmuje najświetniejsze piosenki wykonywane niegdyś przez Marilyn Monroe, a także jazzowe standardy oraz standardy rozrywkowej muzyki, które wykonuje Big Band Krak, a także Kwintet Smyczkowy "Bonjour".

Wokalistka oraz autorka muzyki i tekstów - Sandra Mika, jest zwyciężczynią licznych ogólnopolskich konkursów. Ponad to zdobyła pierwszą nagrodę na dwóch Festiwalach, o nazwach:

* "Debiuty - Wygraj Sukces"
* a także "Powróćmy do Piękna w Słowie oraz w Muzyce"

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Sandra to również laureatka nagrody, o nazwie Grand Prix, na Festiwalu "Nowa Piosenka w Starym Krakowie" i "Soundtrack". Uczestniczyła w słynnym telewizyjnym programie: "Must be the music" oraz została ćwierćfinalistką w: "Voice of Poland".

Zespół Big Band Krak rozpoczął swoją działalność w 1998 roku, w mieście Wieliczka. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był trębacz - Władysław Chorobik. Główną część w repertuarze formacji stanowią jazzowe standardy big bandowe, a także standardy rozrywkowej muzyki z lat trzydziestych oraz czterdziestych, które zespół wzbogaca o szeroki wachlarz wykonawców klasycznych i kompozytorów z dekad ostatnich. Grupa współpracowała, na przestrzeni lat, z TVN-em, TVP i z Radiem Kraków. Teraz działają pod dyrekcją Stanisława Olko, który jest jednym z pierwotnych twórców.

"Bonjour" Smyczkowy Kwartet działa już od roku 2009, natomiast z Krakiem związany jest od roku 2012. W szerokim programie Kwartetu znajdziemy standardy klasycznej muzyki oraz standardy rozrywkowe. Grupa robiła wydarzenia dla firm, jak:

* Jeronimo Martins
* Bruk-Bet
* Volvo

Grali także na Wiankach Krakowskich oraz na Festiwalu Filmowej Muzyki, jak również był to zespół, który witał papieża Franciszka, podczas Światowych Dni Młodzieży, w Balicach.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl