Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Koncert Małgorzaty Markiewicz „Bring The Light”

Koncert Małgorzaty Markiewicz „Bring The Light”
Artystka odnalazła swój własny i niepowtarzalny język, znajdujący się na styku 2 stylów, czyli muzyki pop oraz jazz.
Gdzie?
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów
Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa
Kiedy?
29 lutego 2020 od 18:00
Za ile?
25 zł

Koncert Małgorzaty Markiewicz, ma za zadanie promować jej płytę autorską, noszącą tytuł: „Bring The Light”. Markiewicz jest jedną z najbardziej intrygujących piosenkarek na polskiej muzycznej scenie, wiele razy już nagradzana podczas największych polskich muzycznych festiwali.

Artystka odnalazła swój własny i niepowtarzalny język, znajdujący się na styku 2 stylów, czyli muzyki pop oraz jazz. Razem z utytułowanym pianistą, kompozytorem i producentem - Nikolą Kołodziejczykiem wokalistka nagrała materiał na swój debiutancki krążek. Przed zaplanowanym wydaniem płyty, piosenka znajdująca się na niej, nosząca tytuł: „Niebywałe” zauważona została przez jury podczas konkursu ZAIKS, czyli „Piosenka na Sto” oraz wyróżniona spośród około tysiąca innych piosenek za najlepsze wykonanie.

Artystka prowadziła współpracę z artystami, jak między innymi: Adam Sztaba, Henryk Miśkiewicz, Andrzej Jagodziński, Cezary Konrad, Krzesimir Dębski, Janusz Skowron, Grzech Piotrowski, Jerzy Małek, Robert Majewski, czy Zbigniew Górny.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów, znajdującego się przy ulicy Kajakowej 12 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl