Koncert Łukasza Majewskiego w La Boheme

Koncert Łukasza Majewskiego w La Boheme
Łukasz Majewski jest wykonawcą z kręgu piosenki literackiej autorskiej.
Gdzie?
La Boheme
Mysłowicka 1, 01-652 Warszawa
Kiedy?
13 września 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

„Na prawo od Jiczyna” jest to zbiór 11 piosenek, które zostały przetłumaczone z czeskiego. Dziewięciu autorów jest silną reprezentacją folkowych pieśniarzy, jakich utwory postanowiono tutaj przetłumaczyć. W jej składzie znajdą Państwo: Vladimíra Merta, Jana Burian, Michaela Janík and Miroslava Paleček, Oldřicha Janota, Vladimíra Veit, Karela Plíhal, Slávek Janoušek, Jaroslava Hutka oraz Vlasta Redl.

Z tych utworów dowiecie się, czy niebezpieczna może być podróż tramwajem? Poznają Państwo również moc postanowień noworocznych, pochylicie się nad pytaniem odwiecznie zadawanym, a mianowicie: "Skąd wiatr wieje?", czy o czym śpiewa się z tęsknoty za swą dziewczyną oraz dlaczego to są słonie?

Łukasz Majewski jest wykonawcą z kręgu piosenki literackiej autorskiej. Ponad to jest członkiem Związku Polskich Autorów, a także Kompozytorów ZAKR. Jest również laureatem kilkudziesięciu festiwali piosenki.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Rok 2013 przyniósł owoce w postaci debiutanckiej książeczki z wierszykami przeznaczonej dla dzieci, pod tytułem: „WierszTaki dla dzieci” nakładem Firmy Wydawniczej z Warszawy. Także w roku 2013 premierę miał album, pod tytułem: „Mężczyzna z zakolami" wraz z autorskim repertuarem (rok 2015), a w roku 2015 album,pt.: „Ad acta", natomiast w 2017 roku „Niebajka”. W roku 2019 swoją premierę miał jego nowy album, pod nazwą: „Na prawo od Jiczyna”.

W LA BOHEME jak zawsze nie ma biletów, ale jest wrzutka do cylindra, w stu procentach dla artysty (sugerujemy 20 złotych). Zatem serdecznie zapraszamy z gotówką. Będziecie Mecenasami Sztuki! już 13-go września 2019 roku, o godzinie 20:00, przy ulicy Mysłowickiej 1.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl