Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Łukasz Juźko Quartet / First Breath Premiera

Koncert Łukasz Juźko Quartet / First Breath Premiera
 
Lider zespołu to saksofonista oraz kompozytor, będący równocześnie absolwentem wydziału Jazzu oraz Muzyki Estradowej
gdzie?Klub Żak
Aleja Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk
kiedy?24 listopada 2017 od 20:00
za ile?10 zł

Wydanie albumu, noszącego tytuł: "First Breath" zostało zrealizowane dzięki przyjęciu Stypendium Kulturalnego od Miasta Gdańsk. Zapraszamy Państwa zatem serdecznie na koncert, który będzie towarzyszył uroczystości wręczania Nagród Miasta Gdańsk, przeznaczonych dla Młodych Twórców z Dziedziny Kultury. Formacja Łukasz Juźko Quartet powstała w roku 2015, latem. Lider zespołu to saksofonista oraz kompozytor, będący równocześnie absolwentem wydziału Jazzu oraz Muzyki Estradowej (Akademia Muzyczna, Gdańsk, klasa Macieja Sikały).

Formację współtworzą: Joanna Gajda, która jest z kolei pianistką i absolwentką klasy fortepianowej Wojciecha Niedzieli (Akademia Muzyczna, Katowice), Bartosz Świątek, który gra na kontrabasie, jak również Marcin Jahr grający na perkusji, który swoją przygodę z muzyką zaczął w Kwintecie Jana Wróblewskiego "Ptaszyny". Prowadził współpracę z Joachimem Menclem, Mieczysławem Szcześniakiem, Piotrem Wojtasikiem, Jackiem Niedzielą, Zbigniewem Namysłowskim, Piotrem Baronem, Januszem Muniakiem i Tomaszem Stańko.

Zapraszamy na koncert już 24-go listopada 2017 roku, do gdańskiego Klubu Żak, znajdującego się przy Alei Grunwaldzkiej 195/197. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl