Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Lanberry w Hulakula!

Koncert Lanberry w Hulakula!
 
Małgorzata Uściłowska czyli Lanberry, występowała także w programach szukających muzycznych talentów, takich jak: "The Voice od Poland" oraz "X Factor".
gdzie?Rozrywkowe Centrum Miasta Hulakula
Jagiellońska 82b, 00-312 Warszawa
kiedy?14 października 2017 od 20:00
za ile?20 zł

Lanberry, to nowa energia polskiej sceny muzycznej. Ona doskonale wie, jak używać głosu i w jaki sposób bawić się barwą, jaką posiada. Jej muzyka to połączenie minimalistycznych dźwięków elektro i melodyjnych refrenów, mieszanka ta buduje utwory, które bardzo szybko podbijają serca fanów i słuchaczy.

Małgorzata Uściłowska, jest autorką przebojów takich jak na przykład: "Podpalimy Świat", "Piątek" oraz "Zagadka"- najnowszy hit, które bardzo szybko wspięły się na szczyty list przebojów w RMF w Radiu ZET, Radiu Eska i Radiu RMF MAXXX.

Małgorzata Uściłowska czyli Lanberry, jest wokalistką, autorką tekstów oraz kompozytorką, niezwykle zjawiskową, utalentowaną i zdeterminowaną. Posiada niebanalny głos, jest odważna, co pokazuje eksperymentując z szeroko pojętą elektroniczną formą muzyki. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w roku 2010. Pochwalić się może między innymi udziałem w albumie Warsoul Experience- projekt NOD, gdzie poza Lanberry zaśpiewali także: Wojciech Waglewski, Marika i rapował raper VNM-a.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Małgorzata Uściłowska czyli Lanberry, występowała także w programach szukających muzycznych talentów, takich jak: "The Voice od Poland" oraz "X Factor". Pierwszy, większy sukces miał miejsce w pierwszym kwartale roku 2016, kiedy to na rynku muzycznym nakładem wytwórni Universal Music Polska, pojawiła się debiutancka płyta pod tytułem "Lanberry". Lanberry jest odpowiedzialna za muzykę do większej części kawałków, autorką tekstów, które współtworzyła wraz z Piotrem Siejką, jednocześnie odpowiedzialnym za produkcję krążka.

Debiutancka płyta ukazuje fascynacje Artystki, a fascynuje ją muzyka elektroniczna i brzmienia z lat 80-tych i 90-tych. Zapraszamy serdecznie do Rozrywkowego Centrum Miasta "Hulakula" już 14 października 2017 roku od godziny 20:00.

Cena wstępu: 20 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl