Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert L A S w CH25

Koncert L A S w CH25
 
Druga płyta zespołu zatytułowana została "Mieszany" i stanowi spójną całość z pierwszym albumem.
gdzie?Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25
Chłodna 25, 00-867 Warszawa
kiedy?22 czerwca 2017 od 20:30
za ile?20 zł

L.A.S. = Lachowicz Audio System. Grupa wystąpi 22 czerwca na scenie Klubu CH25 w Warszawie, przy ulicy Chłodnej 25. Formacja pojawiła się dzięki inicjatywie Jacka Lachowicza, współzałożyciela kultowej już grupy "Ścianka". Jacek Lachowicz jest kompozytorem oraz producentem muzycznym. Jest również świetnym klawiszowcem, a w grupie L.A.S. charyzmatycznym wokalistą. Zespół L.A.S. debiutował trzy lata temu albumem „Szum”.

Druga płyta zespołu zatytułowana została "Mieszany" i stanowi spójną całość z pierwszym albumem. Na płycie odnajdziemy jedenaście utworów, które charakteryzują się synt-popowym charakterem. Pierwszy utwór był również singlem, debiutował w 2015 roku. Brzmienie zespołu jest bardzo charakterystyczne. To mocne aranżacje z elektronicznym zacięciem. Pojawiają się również bardzo taneczne fragmenty. Teksty formacji L.A.S eksplorują przestrzenie oscylujące wokół motywu człowieka, bohatera w jego naturalnym środowisku, zwykle przyrodzie.

Ostatni singiel zatytułowany "Nuda" omawia codzienne wybory związane z podejmowaniem decyzji oraz rozpoczynaniem działań, które dają nadzieję na to, że oprócz monotonii i cierpienia pojawi jednak się coś więcej w tej naszej ludzkiej, ziemskiej egzystencji. Z zespołem L.A.S. (Lachowicz Audio System) współpracuje Andrzej Izdebski, odpowiedzialny za współprodukcję. Na płycie pojawił się gościnnie muzyk związany z grupą Formacja Nieżywych Schabuff, Olek Klepacz.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl