Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert KUCZ / KULKA

Koncert KUCZ / KULKA
 
Na to niezwykłe wydarzenie zaplanowano tylko sto dwadzieścia wejściówek.
gdzie?do widzenia do jutra
Królowej Aldony 17, 03-928 Warszawa
kiedy?1 września 2017 od 19:30
za ile?90 zł

Warszawski klub "do widzenia do jutra" zaprasza do wspólnego świętowania drugich urodzin. Zanosi się na niezwykłe wydarzenie! Na scenie przy ulicy Królowej Aldony 17 już 1 września pojawi się duet "Sleepwalk" w osobach Gaby Kulki oraz Konrada Kucza. Formacja pojawi się po siedmiu latach na przytulnej, maleńkiej scenie klubowej usytuowanej w ogrodzie. Na to niezwykłe wydarzenie zaplanowano tylko sto dwadzieścia wejściówek. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Kwestia biletów - sprawa prosta, chociaż delikatnie zakręcona. Wejście na koncert jest darmowy. Należy dokonać rezerwacji stolika oraz zapłacić wejściówkę w kwocie 90 złotych. Kwota ta obliguje Państwa do przejedzenia i przepicia smakowitości serwowanych przez Klub.

Informacje dotyczące zespołu:
Początki Formacji Kucz/Kulka były dosyć skromne. Zaczęło się od samplów starych płyt, generowaniu trzasków i tworzeniu szumów filmowych taśm. Artystyczne drogi muzyków przecięły się w roku 2009. Konrad Kucz, o którym śmiało można powiedzieć, że to weteran elektronicznej sceny, zaproponował współpracę Gabi Kulce. Materiał, który stworzyli artyści oscylował wokół wodewilu oraz ambientu. Artyści nawiązali do współczesnych brzmień (CocoRosie) oraz klasycznych inspiracji (Cocteau Twins). Album "Sleepwalk" to materiał melancholijny i taneczny jednocześnie. To brzmienia rodem z filmowej konwencji, nuty retro - a wszystko to pozbawione jest nachalnej stylizacji. A co najważniejsze całość brzmi przebojowo!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Muzyczny materiał prezentowany przez duet daleki jest od dotychczasowych osiągnięć Kulki, różni się też od dokonań artystycznych Kucza, który przyzwyczaił słuchaczy do klubowych, elektronicznych brzmień. Koncert w warszawskim klubie jest niezwykły jeszcze z jednego powodu! Trasa koncertowa, która promowała album zakończyła się siedem lat temu. 1 września, punktualnie o 19:30 formacja Kucz/Kulka przeniosą publiczność na orbitę klimatów Sleepwalk. A wszystko to tylko w ten jeden wieczór!

Na scenie pojawi się Gaba Kulka (wokal), Konrad Kucz (instrumenty klawiszowe, sampler), Wojciech Traczyk (gitara basowa, kontrabas), Robert Rasz (perkusja). Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl