Koncert Kroke
Występują dzięki temu na całej kuli ziemskiej w takimi wybitnymi artystami, jak miedzy innymi: Peter Gabriel, Tomasz Stańko, czy też Nigel Kennedy.
Gdzie?
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
30 lipca 2018 od 19:30
Za ile?
95 zł

Kroke jest formacją, która święci swe triumfy na światowej muzycznej scenie już od wielu lat. Na początku zespół kojarzony był tylko z muzyką klezmerską, zaś w swej obecnej twórczości członkowie grupy sięgają po inspiracje z muzyki etnicznej oraz improwizacje autorskie. W taki właśnie sposób formacja stworzyła swoje własne, unoszące się poza granicami oraz formami style. Występują dzięki temu na całej kuli ziemskiej w takimi wybitnymi artystami, jak miedzy innymi: Peter Gabriel, Tomasz Stańko, czy też Nigel Kennedy.

W roku 2017 Kroke obchodziło dwudziesto-pięcio lecie swej działalności scenicznej. Z tej okazji wyszły dwie płyty, noszące tytuły: „Traveller” oraz dwupłytowa kompilacja, pod nazwą: „25 The Best Of” zawierająca najważniejsze piosenki, pochodzące z całego okresu, w którym zespół działał. Nakładem Świata Książki wydana została natomiast bogato ilustrowana książka, a w niej zdjęcia archiwalne zespołu Kroke i rozmowy z artystami.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go lipca 2018 roku, do sopockiego Teatru Atelier imienia Agnieszki Osieckiej, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 95 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl