Koncert Kroke
Na początku była kojarzona tylko z klezmerską muzyką, zaś w swej obecnej twórczości artystycznej sięgnęła po inspiracje z etnicznej muzyki oraz z improwizacji autorskich.
Gdzie?
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
31 lipca 2018 od 19:00

Kroke jest formacją, która swoje triumfy święci na muzycznej scenie światowej od wielu już lat. Na początku była kojarzona tylko z klezmerską muzyką, zaś w swej obecnej twórczości artystycznej sięgnęła po inspiracje z etnicznej muzyki oraz z improwizacji autorskich. W taki sposób grupa stworzyła własny styl, który unosi się ponad granice, a także formy. Występowali na całej kuli ziemskiej razem z wybitnymi artystami, zaczynając od Tomasza Stańko, Petera Gabriela po Nigela Kennedyego. Rok 2017 przyniósł Kroke 25-lecie swej artystycznej działalności.

Właśnie na tą okazję ukazały się dwie płyty, noszące tytuły: „Traveller” oraz „25 The Best Of” - dwupłytowa kompilacja zawierająca najważniejsze utwory z całej działalności formacji. Zaś nakładem Świata Książki wydana została bogato ilustrowana książka zawierająca archiwalne zdjęcia Kroke oraz rozmowy z artystami.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 31-go lipca 2018 roku, w sopockim Teatrze Ateier imienia Agnieszki Osieckiej, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl