Koncert "Kolędy świata"
Zeszłoroczne koncerty kolęd świata zdobyły serca publiki, spotykając się z niebywałym jej zachwytem oraz wzruszeniem.
Gdzie?
Kościół Najświętszej Rodziny
Krupówki 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
5 stycznia 2019 od 20:00
Za ile?
49 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowy koncert kolęd, który odbędzie się już 5-go stycznia 2019 roku, w zakopiańskim Kościele Najświętszej Rodziny, znajdujący się przy ulicy Krupówki 1 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych.

Zeszłoroczne koncerty kolęd świata zdobyły serca publiki, spotykając się z niebywałym jej zachwytem oraz wzruszeniem. Właśnie z tego powodu, w nadchodzące Święta powtórzymy te magiczne, a także wyjątkowe koncerty.

Każdy z Państwa, który lubi słuchać nie jedynie polskich kolęd, ale także znanych i lubianych na całej kuli ziemskiej christmas songs, bezapelacyjnie powinien być na naszym koncercie.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

W miejscach specjalnie wybranych, więc w Kościołach oraz katedrach wielkich miast polskich odbędą się koncerty, w czasie których można będzie usłyszeć takie utwory świąteczne, jak między innymi: "White Christmas", "Feliz Navidad", "Have Yourself a Merry Little Christmas", "I’ll be home for Christmas", czy nieśmiertelne "Jingle Bells". Piosenki zaprezentują natomiast utalentowani wokaliści z akompaniamentem bandu jazzowego, pod nazwą: Prestige Chamber Orchestra. Będą również najwspanialsze kolędy polskie, jak między innymi: "Cicha noc", "Hej kolęda, kolęda", "Lulajże Jezuniu", "Bóg się rodzi", a tam dodatkowo usłyszą Państwo akompaniament klasycznego instrumentu.

Zatem zapraszamy Was bardzo serdecznie na wieczór wypełniony uśmiechem, wzruszeniami oraz najcieplejszymi świątecznymi emocjami, na niepowtarzalny i niezwykły koncert kolęd świata.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl