Koncert Killing Joke
Mawia się o nich, że są strasznie inteligentni i taka jest też ich muzyka. Są inspiracją dla wielu artystów alternatywnych, grunge'owych oraz metalowych.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
21 listopada 2016 od 19:00
Za ile?
90 zł
Organizator
Knock Out Productions

Na koncert Killing Joke zaprasza Państwa serdecznie Knock Out Productions. Ten rockowo-industralny zespół jest legendarny i pochodzi z Wielkiej Brytanii. Koncert odbędzie się dwudziestego pierwszego listopada, a miejscem, w którym usłyszymy new wave'owe brzmienie będzie Klub Kwadrat - Kraków. Punkowa zadziora jaką reprezentują muzycy niezmiennie intryguje publiczność i dlatego wypada stawić się na koncercie. Znani są również z bardzo energicznych wyjść na scenę, natomiast Jaz Coleman (frontman zespołu) jest pełny kontrowersji. Trzeba dodać, że Killing Joke w tamtym roku zdobył tytuł najlepszej płyty.

Mawia się o nich, że są strasznie inteligentni i taka jest też ich muzyka. Są inspiracją dla wielu artystów alternatywnych, grunge'owych oraz metalowych. Ich wielkim sukcesem jest "The Wait", która została przerobiona przez znany wszystkim zespół Metallica.

Killing Joke rozpoczął swoją działalność w roku 1978, w mieście Londyn. Inspirowali się muzyką punkową oraz zmianami polityczno-społecznymi, na czele z zagrożeniem apokalipsą nuklearną. Formację tworzą: Kevin "Geordie" Walker, Jaz Coleman, Martin "Youth" Glover oraz "Big" Paul Ferguson.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl