Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Kiev Office w Ramydada

Koncert Kiev Office w Ramydada
 
Album „Modernistyczny Horror” zabierze słuchaczy w podróż i zachęci do eksplorowania takich właśnie tajemniczych zakamarków.
gdzie?Ramydada Pub & Cafe
Stefana Żeromskiego 1, 76-270 Ustka
kiedy?13 maja 2017 od 21:00
za ile?10 zł

Ramydada Pub & Cafe w Ustce stanie się, 13 maja, areną koncertu, którego przegapić nie można! Zastrzyk pozytywnej energii - gwarantowany! Startujemy o 21:00! Serdecznie zapraszamy.

Na scenie przy Stefana Żeromskiego 1 pojawi się formacja reprezentująca Indie Art Punk - Kiev Office. Korzeni grupy szukać można w Gdańsku. To zespół zrodzony z marzeń i morza, jak sami o sobie mówią. Istnieją już od 2007 roku. Inicjatorem powstania grupy był Michał Miegoń. Formacja już od dziesięciu lat dostarcza głośnych brzmień oraz tekstów abstrakcyjnych, mocno zakorzenionych w marynistycznych wątkach. Cechuje ich niezwykle mocny, wyjątkowo rytmiczny fundament.

Skład Kiev Office:
Michał Miegoń - wokal, gitara.
Joanna Kucharska – bass.
Krzysztof Wroński – perkusja.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

Trio pochwalić się może ponad stu siedemdziesięcioma krajowymi i zagranicznymi koncertami. Odwiedzili już, między innymi: Heineken Open'er Festiwal, MusikDirekt Fest w Kalmar (Szwecja), Jarocin. Piąty album grupy nosi tytuł „Modernistyczny Horror”. Formacja Kiev Office z niebywałą precyzją eksploruje tematykę życia zamkniętego w architektonicznej pułapce serwowanej przez modernizm. Analizują również kontrowersje wiążące się z trendami żywieniowymi. A wszystko to w czystej Sonic Youth’owej muzycznej oprawie podawanej na jednym półmisku wspólnie z glonami z Bałtyku.

Artyści szukają odpowiedzi na fundamentalne pytania. Co skrywa się za wymuskanymi tynkami budynków? Na co natrafić można, jeśli zboczymy z utartych szlaków turystycznych? Czy warto wymknąć się z zaplanowanej wycieczki i uciec sprzed czujnego wzroku przewodnika?

Album „Modernistyczny Horror” zabierze słuchaczy w podróż i zachęci do eksplorowania takich właśnie tajemniczych zakamarków. Przez gęste krzaki, opustoszałe bunkry nadmorskie, puste korytarze podziemne oraz nieczęsto odwiedzane enklawy zarezerwowane dla prawowitych gdynian i Kaszubów – dotrzeć można aż do samego rdzenia ciemności. Witajcie w centrum miasta. W podróż zaprasza Kiev Office. Tym razem startujemy w Ramydada Pub & Cafe w Ustce.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl