Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Katarzyny Groniec „ZOO”

Koncert Katarzyny Groniec „ZOO”
 
Na płytowym rynku Katarzyna Groniec zadebiutowała albumem, pod tytułem: "Mężczyźni", w roku 2000.
gdzie?Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?14 lipca 2017 od 19:30

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniały koncert ZOO i utwory Agnieszki Osieckiej, w wykonaniu Katarzyny Groniec.

Usłyszymy zatem:
* Łukasza Damrycha, który zagra na klawiszach
* Tomasza Pierzchniaka grającego na kontrabasie
* Łukasza Sobolaka, który zagra dla Was na perkusji

Tytuł koncertu: "ZOO", to również muzyczne spotkanie z wyjątkowymi piosenkami Agnieszki Osieckiej, które dzięki Katarzynie Groniec zostaną skonfrontowane z jej własną artystyczną wrażliwością. Program koncertu obejmuje takie utwory, jak między innymi:

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

* "Kokaina"
* "Wielka woda"
* "Dzikuska"
* "Piosenka o życiu ptasim"
* "ZOO"

A wszystko to w elektryzujących oraz nowoczesnych aranżach Łukasza Damrycha.

Przedstawiamy Państwu znakomitą artystkę, jaką jest Katarzyna Groniec. Wiele razy nagradzana, a także kochana przez publikę głównie za ironię, wdzięk, liryzm i sceniczny pazur, ale najbardziej uwielbiana za wybitne wręcz interpretacyjne umiejętności. Była laureatką nagrody głównej na Festiwalu Młodych Talentów, miasto Poznań (rok 1988). Jej debiut to rola Anki z musicalu, pod tytułem: "Metro" (Teatr Dramatyczny, w roku 1991). Zaś w roku 1997 na Festiwalu Aktorskiej Powieści wokalistka zdobyła Nagrodę Dziennikarzy oraz Grand Prix. Zaśpiewała wówczas "Zdemaskowanie piosenki" (Hemar) i Amsterdam (Brel). W roku 2008, w kwietniu, artystka zdobyła Mistrzowski Dyplom, który jest przyznawany rok rocznie za osiągnięcia artystyczne wybitne, dziedzina aktorskiej piosenki.

Na płytowym rynku Katarzyna Groniec zadebiutowała albumem, pod tytułem: "Mężczyźni", w roku 2000. Jego producent to Grzegorz Ciechowski, który odpowiadał także za teksty, aranżacje i muzykę. Groniec łącznie ma na swoim koncie dziesięć krążków. Ostatni z albumów: "ZOO" CD oraz DVD, na którym znajdują się utwory Agnieszki Osieckiej miał swoją premierę we wrześniu roku 2015.

Agata Passent, ocenia tę płytę bardzo dobrze, twierdząc że niekiedy jest możliwość, by covery przyćmiewały oryginalne wykonania. Pada pytanie, czy dobrze to, czy źle? Katarzyna Groniec potrafi śpiewać awangardowo, czasami nawet wywraca utwory do góry nogami, ale zachowuje jednocześnie ich głęboki sens oraz nadaje nowe sensy.

Magda Umer natomiast nie mogła wyjść z podziwu, gdy tylko usłyszała i na własne oczy zobaczyła występ Kasi Groniec. Podziwia ona artystkę już od jakichś dwudziestu lat. Parę lat wstecz zachwyciły ją "Listy do Julii". Spodziewała się zatem, że nie zapowiada się zły koncert. Przyjechała specjalnie na tę okazję z daleka i zupełnie nie spodziewała się tego co usłyszała oraz zobaczyła. Jej zdaniem Kasia jest w chwili obecnej w swoistym artystycznym apogeum. To wybitna muzyczka. Podobało jej się wszystko, czyli to co zaśpiewała i o czym zaśpiewała. Poza tym wystąpili świetni młodzi muzycy i aranżacje psychodeliczne, wspaniałe wizualizacje (Nika Zusin), światło, kostiumy, dźwięk - po prostu wszystko było najlepsze! Podobno podczas imprezy czas płynął inaczej, a niebywała energia, wyzwalana przez artystkę oraz jej zespół, udzieliła się publiczności. Okrzyki zachwytu i owacje na stojąco. Katarzyna teraz ruszy w Polskę, ze swoimi koncertami, nie przegapcie tego!

Jarosław Wasiak, który jest Dyrektorem Muzeum Piosenki Polskiej (Opole) pisze natomiast, że jeden z lepszych, a nawet najlepszych występów, na których miał okazję być w przeciągu kilku ostatnich lat. Uważa, że Kasia Groniec oraz jej zespół to mistrzostwo. Jeśli więc zobaczycie plakat, od razu kupcie bilet.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl