Koncert Kasi Kowalskiej
Czeka na Państwa piękne i mistyczne widowisko wypełnione po same brzegi emocjami oraz niezwykłą energią wokalistki.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
22 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
80 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Katarzyny Kowalskiej, która to gwiazda będzie świętować dwudziesto-pięcio lecie swej działalności scenicznej. Wokalistka razem ze swoją formacją wykona najważniejsze piosenki z przekroju całej swej kariery. Czeka na Państwa piękne i mistyczne widowisko wypełnione po same brzegi emocjami oraz niezwykłą energią wokalistki.

Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jedną z bardziej rozpoznawalnych artystek na scenie polskiej muzyki. W swoim dorobku posiada liczne prestiżowe nagrody, a w tym: Superjedynki, Fryderyki, MTV European Music Awards i więcej niż milion sprzedanych albumów. Każda z płyt Kowalskiej pokryła się kilkukrotną platyną. 2018 rok był dla Kasi wyjątkowym. Obchodziła ona wielki jubileusz, bo swoje dwudziestopięcio-lecie artystycznej pracy, po drugie wydaje swoją nową płytę, na którą wierni fani artystki czekali już dziesięć lat. Na jesieni odbyła się trasa jubileuszowa, która swoim zasięgiem objęła kilkanaście miast w kraju. W trakcie koncertów nie może zabraknąć największych hitów artystki, jak między innymi: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Antidotum", “Spowiedź”, "Co może przynieść nowy dzień", “Być tak blisko”, "Coś optymistycznego", czy "To co dobre" oraz wielu innych, jak również piosenek z nowego albumu, między innymi: "Alannah (Tak niewiele chcę)" - singiel, który promuje płytę.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Starego Meneżu, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują80 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl