Koncert Karnawałowy - Po mistrzowsku i z humorem
Swoim charakterem koncert nawiązuje do tradycji noworoczno-karnawałowych wielkich koncertów nie jedynie z Wiednia, czy Londynu, ale również wszystkich stolic europejskich.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
2 marca 2019 od 18:00
Za ile?
75 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w podróż do cudownego świata operetki, muzyki filmowej oraz musicalu, gdzie będą rozbrzmiewały najwspanialsze duety Straussa, Lehara i Kalmana, a także ważne arie, jak również przeboje musicalu Loewe, Webera, Bernsteina, filmowa muzyka od Enio Moricone, czy Nino Rota oraz wielu innych.

Wysłuchacie Państwo "Koncertu Bisów", który składa się z najpiękniejszych duetów oraz arii, jak na przykład:„Przetańczyć całą noc”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Brunetki, blondynki”, "Libiamo, libiamo”, „Czardasz, czardasz”, „Wielka sława, to żart”, czy walc, pod tytułem: „Nad pięknym modrym Dunajem”.

Swoim charakterem koncert nawiązuje do tradycji noworoczno-karnawałowych wielkich koncertów nie jedynie z Wiednia, czy Londynu, ale również wszystkich stolic europejskich. Przed Wami zaprezentują się soliści ze scen musicalowych oraz operowo-operetkowych obdarzeni wyśmienitymi głosami.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Anna Ogińska oraz Oskar Jasiński - wybitni soliści sceny operetkowej oraz musicalowej. Kameralny zespół Maestrio towarzyszyć będzie naszym solistom. Agata Sava - jest solistką opery znajdującej się w Pradze, koncertowała na wszystkich scenach światowych.

Karnawałowy koncert, z humorem i po mistrzowsku, stanie się przyjemnością której nie możecie sobie Państwo odmówić. Zatem zapraszamy Was serdecznie już 2-go marca 2019 roku, do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl