Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Kamila Jarosa "Serce do wynajęcia"

Koncert Kamila Jarosa "Serce do wynajęcia"
 
Usłyszą zatem Państwo przepiękne ballady, a także styl r'n'b, teksty osobiste młodego muzyka, jak również kilka dobrze znanych coverów, które są bliskie sercu artysty.
gdzie?Okęcka Sala Widowiskowa DK Włochy
1 Sierpnia 36a, 02-134 Warszawa
kiedy?29 września 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert piosenek autorskich Kamila Jarosa, który promuje trasę recitali właśnie z twórczością artysty. Usłyszą zatem Państwo przepiękne ballady, a także styl r'n'b, teksty osobiste młodego muzyka, jak również kilka dobrze znanych coverów, które są bliskie sercu artysty.

Kamil Jaros jest muzykiem, wokalistą, wokalnym trenerem i pedagogiem. Także absolwentem wydziału estradowo-wokalnego w Zespole Szkół Muzycznych Państwowych II stopnia imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Bednarskiej, Warszawa i wydziału pedagogicznych nauk w Akademii Specjalnej Pedagogiki, również Warszawa. Artysta brał udział w edycji I Bitwy na Głosy (zespół Nataszy Urbańskiej). Ponad to jest Instruktorem śpiewu w Domu Artystycznym Animacji filia DK Włochy. Występuje też w musicalach muzycznego teatru Tintilo, które wystawiane są na deskach teatru, pod nazwą Rampa.

Przed Państwem: wokalista - Kamil Jaros; w chórkach - Marcelina Woźna oraz Natalia Bajak; piano należy do Patryka Huńkowskiego; na gitarze zagra dla Was Leszek Jakubczyk; bass to domena Jana Wierzbickiego, natomiast na perkusji zagra Damian Szajkowski.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 29 września 2017 roku, do warszawskiej Okęckiej Sali Widowiskowej DK Włochy, od godziny 19:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl