Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Jubileuszowy Sopockiego Chóru Kameralnego Continuo

Koncert Jubileuszowy Sopockiego Chóru Kameralnego Continuo
 
Chór z powodzeniem promuje kulturę miasta Sopot oraz kulturę całej Polski, zarówno w kraju jak i podczas występów zagranicznych.
gdzie?Kościół parafialny Św. Jerzego
Tadeusza Kościuszki 1, 81-704 Sopot
kiedy?1 lipca 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Sopocki Chór Kameralny Continuo, soje powstanie datuje na rok 1986 nazywając się wtedy Chórem Kameralnym Uniwersytetu Gdańskiego. Już 4 lata później zespół uzyskał patronat od miasta Sopot oraz od Bałtyckiej Agencji Artystycznej, tym samym usamodzielnił się. W roku 2017 chór zmienił swoją nazwę, stając się Sopockim Chórem Kameralnym CONTINUO.

Chór z powodzeniem promuje kulturę miasta Sopot oraz kulturę całej Polski, zarówno w kraju jak i podczas występów zagranicznych. Ze swoimi koncertami odwiedzili już Niemcy, Holandię, Rosję, Danię, Szwecje, Szwajcarie, Francje, Czechy, Włochy, Hiszpanię, Litwę, Anglie, Walie, Szkocje, Węgry, Meksyk, Brazylię i Ekwador. W marcu roku 2015, kierownikiem artystycznym chóru, po 15-letniej przerwie został doktor Mariusz Mróz. Jest on wybitnym dyrygentem, laureatem wielu konkursów i prestiżowych nagród. Pełni także funkcję jurora podczas różnych chóralnych rywalizacji.

Działalność chóru od końca roku 2015, liczy sobie już 730 koncertów na całym świecie. Chór tworzą amatorzy, którzy na co dzień pracują w różnych zawodach, jednakże mają jedną, wielką, wspólną pasję, jaką jest śpiew.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy już 1 lipca do Kościoła parafialnego Świętego Jerzego w Sopocie. Wstęp bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl