Koncert Jackpot & Floating Orchestra „Już nie zapomnisz mnie”

Koncert Jackpot & Floating Orchestra „Już nie zapomnisz mnie”
Ich recitale są podróżą sentymentalną, ale nie pozbawioną całkowicie dobrego humoru. To podróż w czasy, w których muzykę tworzyli prawdziwi kompozytorzy, zaś teksty naprawdę wielcy poeci.
Gdzie?
Muszla koncertowa
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
29 lipca 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Jackpot jest małżeństwem pedagogów, muzyków oraz ludzi posiadających ogromną wrażliwość. Przedstawiamy Państwu zatem bardzo serdecznie Katarzynę Buja i Macieja Kazuba, którzy są jednocześnie finalistami jubileuszowej - dziesiątej edycji popularnego Must be the Music.

Na swoim koncie mają już dwa albumy, jak również liczne sukcesy sceniczne, tak w Polsce, jak i za granicą. Ponad to posiadają bogate doświadczenie, a także współpracowali z wybitnymi artystami, między innymi: Andrzejem Jagodzińskim, Januszem Stroblem, Krzysztofem Meisingerem, Agnieszką Wilczyńską, Bernardem Maselim, i Baltic Neopolis Orchestra.

Ich recitale są podróżą sentymentalną, ale nie pozbawioną całkowicie dobrego humoru. To podróż w czasy, w których muzykę tworzyli prawdziwi kompozytorzy, zaś teksty naprawdę wielcy poeci. Występują oni w przeróżnych instrumentalnych konfiguracjach. W trakcie Grechuta Festival Jackpot wystąpią przed Państwem aż dwa razy oraz w dwóch różnych towarzyszących składach. Jackpot i Floating Orchestra, koncert nosi tytuł: „Już nie zapomnisz mnie”. Podczas wydarzenia usłyszą Państwo utwory pochodzące z lat dwudziestych, jak również piosenki Marka Grechuty.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się już 29-go lipca 2018 roku, w Świnoujściu, w Muszli Koncertowej, znajdującej się przy ulicy Fryderyka Chopina 30. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl