Koncert: Indie Rock Party
Po wielkim sukcesie pierwszej imprezy, zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną edycję wydarzenia: „Indie Rock Party”. Czeka na Was elektryzująca podróż poprzez różne emocje oraz nastroje.
Gdzie?
Klub Nietota
Kazimierza Wielkiego 50, 50-077 Wrocław
Kiedy?
26 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
10 zł
Organizator
Nietota Klub

Po wielkim sukcesie pierwszej imprezy, zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną edycję wydarzenia: „Indie Rock Party”. Czeka na Was elektryzująca podróż poprzez różne emocje oraz nastroje. Zaczynając od akustycznych, spokojnych piosenek, aż po rockowe, solidne uderzenie. To próba łączenia, tak siły, jak również delikatności, sentymentalnych ballad akustycznych z niesamowitą rockową siłą i energią, jednak co ważniejsze - to chęć przekazywania miłości do grania na żywo i właśnie dlatego impreza „Indie Rock Party” będzie wieczorem, jaki na pewno zadowoli fanów dźwięków żywych.

Wydarzenie poprowadzi Wojtek Kiełbasa razem ze świetnymi muzykami: Paweł Wygas- bas, Teodor Luks- gitara, Marek Niedzielski- perkusja oraz Bartek Ziętara - grający na instrumentach klawiszowych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go lutego 2020 roku, do wrocławskiego Klubu Nietota, znajdującego się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 50. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl