Koncert „Indie Rock Party”
To jest próba połączenia, tak siły, jak również delikatności, akustycznych i sentymentalnych ballad z wielką energią rockową
Gdzie?
Klub Nietota
Kazimierza Wielkiego 50, 50-077 Wrocław
Kiedy?
5 lutego 2020 od 21:00
Za ile?
10 zł
Organizator
Nietota Klub

„Indie Rock Party” jest elektryzującą podróżą poprzez różne emocje oraz nastroje. Od jakże spokojnych, piosenek akustycznych po rockowe, solidne uderzenia.

To jest próba połączenia, tak siły, jak również delikatności, akustycznych i sentymentalnych ballad z wielką energią rockową, jednak co jest najważniejsze - wielka chęć przekazania ogromnej miłości do grania na żywo i właśnie dlatego nasz „Indie Rock Party” będzie wieczorem, podczas którego na pewno zostaną zadowoleni wszyscy fani żywych dźwięków.

Imprezę poprowadzi Wojtek Kiełbasa razem ze świetnymi muzykami: Paweł Wygas - bas, Teodor Luks - gitara, Marek Niedzielski - perkusja oraz Bartek Ziętara - klawiszowe instrumenty. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go lutego 2020 roku, do wrocławskiego Klubu Nietota, znajdującego się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 50. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl