Koncert Ich Troje
W trakcie koncertów, granych w zgodzie z hasłem: „Vinyl Tour”, usłyszą Państwo największe przeboje formacji
Gdzie?
Amfiteatr Im. Marka Grechuty
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
5 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
49 zł

Nikomu z Państwa nie trzeba przedstawiać zespołu Ich Troje, wystarczy wspomnieć 2001 rok oraz Festiwal Polskiej Piosenki (Opole). Właśnie wtedy formacja zaczarowała publiczność jakże barwnym wykonaniem piosenki, pod tytułem: "Powiedz", które rozpoczęło wielkie boom, a także przyniosło zespołowi ogólnopolski rozgłos oraz uwielbienie rzeszy wiernych fanów.

Przez lata formacja zagrała kilkaset koncertów, tak w Polsce, jak również poza jej granicami, sprzedali około dwunastu milionów albumów, zaś Michał Wiśniewski dbał bardzo skutecznie o to, żeby koncerty grupy nie były zwyczajne - zatem na scenie pojawiały się huśtawki, balet, motocykle, a nawet zaplanowany deszcz. Show tego pokroju sprawiało, iż publika od początku po sam koniec oglądała występ z wielkim zainteresowaniem.

W trakcie koncertów, granych w zgodzie z hasłem: „Vinyl Tour”, usłyszą Państwo największe przeboje formacji, jak między innymi: „A wszystko to…”, „Wypijmy za to!”, „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Babski świat” i wiele innych. Prawdziwą zaś gratką dla fanów Ich Troje jest fakt, że formacja specjalnie na tę okazję przygotowała trzy nowe piosenki, które pojawią się zresztą na winylowej płycie, oraz które usłyszycie na naszym koncercie. Na klasycznym i wyjątkowym krążku znajdą się również świetnie Wam znane piosenki, ale w nowych aranżach. Z pewnością prawdziwi fani grupy powinni posiadać ten ekskluzywny i niezwykły album w swej domowej kolekcji.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go sierpnia 2019 roku, do świnoujskiego Teatru imienia Marka Grechuty, znajdującego się przy ulicy Fryderyka Chopina 30. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl