Koncert Ich Troje - 30 lat na scenie Michała Wiśniewskiego
Zapraszamy bardzo serdecznie już osiemnastego lipca 2018 roku do kołobrzeskiego Amfiteatru na koncert zespołu Ich Troje
Gdzie?
Amfiteatr
Gierymskich A. i M. 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
18 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
23 zł

W latach dziewięćdziesiątych wieku XX Michał Wiśniewski spotkał na swej drodze Jacka Łągwę i razem zaplanowali, że założą zespół. Następnie na ich drodze pojawiła się Magda Femme, którą spotkali w klubie karaoke. Założyli wówczas formację Ich Troje - świetnie Państwu znaną. Wokaliści razem nagrali cztery studyjne płyty: "Intro", "The best of", "ITI Cd.", oraz "3". W roku 2001 Femme odeszła z zespołu, a zastąpiła wokalistkę Justyna Majkowska. Nagrali z nią kolejne albumy: "Ad. 4", "The Best of Ich Troje" oraz "Po piąte... a niech gadają".

Rok 2003 przyniósł Ich Troje wygraną w krajowych eliminacjach do Eurowizji, z piosenką: „Keine Grenzen", czyli "Żadnych granic". Oficjalnie swą działalność grupa zakończyła w roku 2004, dokładnie 31-go grudnia, ale reaktywowali ją zaraz po Festiwalu w Sopocie (Top Trendy). Od roku 2013 zespół Ich Troje razem z Martą Milan zagrał kilka koncertów w Stanach Zjednoczonych, zaś w roku 2014 zorganizowali koncert, pod nazwą: „Domówka u Wiśniewskiego”. Był on transmitowany na żywo przez telewizję TVR. Zagrano wówczas największe hity formacji, jak między innymi: „Powiedz”, „Keine Grenzen”, „Babski świat”. W roku 2015, w sierpniu Ich Troje występowało na koncercie, który emitowała telewizja Polsat: „Disco pod Gwiazdami”. Wiśniewski w trakcie tego wydarzenia ogłosił koncertową trasę z okazji dwudziestolecia istnienia formacji. W roku 2016, w marcu ukazał się album podwójny nakładem Warner Music, posiadający dwie okładki.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 18-go lipca 2018 roku, do kołobrzeskiego Amfiteatru, znajdującego się przy ulicy Gierymskich A. i M. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 23 złote.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl