Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

koncert: Hej Fest - dzień 18

koncert: Hej Fest - dzień 18
 
LemON - to zespół, który w trakcie ostatnich sezonów odniósł ogromny sukces. Grają wymagającą, niekomercyjną muzykę.
gdzie?Rówień Krupowa
Al. 3 Maja, 34-500 Zakopane
kiedy?11 września 2016 od 20:00
za ile?25 zł

18 koncertów w niezwykłej, tatrzańskiej przestrzeni - to wydarzenie, w którym każdy powinien wziąć udział. Tylko na Gubałówce można słuchać muzyki rozkoszując się widokiem na Tatry. Taką możliwość daje nam udział w koncertach organizowanych w dniach: 26 czerwca - 11 września na plenerowej scenie rozłożonej na wysokości 1123 m nad poziomem morza, czyli na samym szczycie Gubałówki. Na miejsce można dotrzeć na różne sposoby, organizatorzy polecają jednak kolej linowo – terenową. Koncert na takiej wysokości musi być koncertem na najwyższym poziomie.

Hej Fest to impreza, na której pojawią się obok słynnych muzyków ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z show – biznesem. Organizatorom bardzo zależy na promocji młodych, ambitnych i ciekawych projektów muzycznych. Oprócz doświadczenia scenicznego młodzi artyści mogą zyskać wsparcie finansowe oraz mentorskie ze strony doświadczonych, popularnych zespołów. Pewnie wszystkim debiutantom marzy się trasa koncertowa z artystami, którzy podczas Hej Festiwalu wystąpią jako gwiazdy. Zespół, od którego mogą się wiele nauczyć to słynny LemON.

LemON to grupa, którą tworzy sześciu muzyków:
* Igor Herbut - charyzmatyczny wokalista, lider zespołu. Wychowany w rodzinie łemkowskiej.
* Andrzej Olejnik - skrzypce - Ukrainiec, który wyrósł na balladach łemkowskich i kołomyjkach bojkowskich. Tworzy melancholijne i słowiańskie klimaty muzyczne.
*Piotr Walicki - instrumenty klawiszowe. Pianista rodem z Małopolski.
* Piotr Rubik - gitara. Ślązak - twórca drapieżnych i jednocześnie subtelnych dźwięków gitarowych.
* Piotr Kołacz - bas.
* Tomasz Harry Waldowski - perkusja. Sekcja odpowiedzialna jest za kreatywny, niosący groove.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

LemON - to zespół, który w trakcie ostatnich sezonów odniósł ogromny sukces. Grają wymagającą, niekomercyjną muzykę. Rok 2012 przyniósł im zwycięstwo w "Must be the music". Doceniono ich autorskie kompozycje w łemkowskim języku. Sukces przeniósł muzyków na szerokie i głębokie wody show biznesu muzycznego. Dokumentują to liczne nagrody:

- platynowa płyta za album debiutancki,
- CyberYach - za teledysk,
- nagroda w Eska Music Award,
- nominacja do Fryderyków 2013
oraz odsłony na YouTube - ponad pięćdziesiąt wyświetleń.

Tylko w ciągu trzech lat umieścili na pierwszych miejscach list przebojów aż siedem piosenek: Wkręceni, Jutro, Będę z Tobą, Napraw, AKE, Scarlett oraz Nice. Wystarczył tylko jeden sezon muzyczny, aby rzesze fanów stały się bardzo liczne. Publiczność ceni i docenia ich za bardzo emocjonalne kompozycje, kreatywność, wrażliwość, autentyczność, energię oraz szczere teksty.

Zespół LemON zaprasza na koncert, w ramach Hej Fest Gubałówka 2016, 11 września - godzina 20:00, wejściówka 25 zł.

Przybywajcie! Hej!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl