Koncert Hard Times "Z miłości do bluesa"

Koncert Hard Times "Z miłości do bluesa"
Artyści z wyjątkową wręcz lekkością mieszają flamenco z gospel, a także bluesa z balladą krakowską.
Gdzie?
Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"
Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
Kiedy?
15 lutego 2020 od 18:00
Za ile?
20 zł

Wyspa Skarbów - Gdański Archipelag Kultury zaprasza Państwa bardzo serdecznie na koncert formacji HARD TIMES, pod nazwą: "Z miłości do bluesa". Wydarzenie odbędzie się już 15-go lutego 2020 roku, przy ulicy Turystycznej 3. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Koncert Post- Walentynkowy, który uwolniony został od jakże grubej warstwy czerwonego i lepkiego lukru, tak wszechobecnego podczas imprez Walentynkowych. W GAK usłyszą Państwo przepiękne, wolne od niepotrzebnej egzaltacji utwory, przepełnione za to szorstką, męską liryką, ściskające za gardła i porywające do tańca.

Czterech muzycznych gentlemanów, pochodzących z Krakowa - Hard Times. Grają trochę bluesa i trochę folku. Nie mogłoby również zabraknąć różnorodności stylistycznej, czasami będzie smutno o miłości, czasami zaś wesoło i śmiesznie o urokach życia. Artyści z wyjątkową wręcz lekkością mieszają flamenco z gospel, a także bluesa z balladą krakowską.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W trakcie koncertu muzycy zaprezentują Państwu piosenki pochodzące z nowego albumu, pod tytułem: "Siedem". Jest to trzecia płyta w dorobku formacji, tym razem śpiewanym po polsku i w pełni autorska. Po koncercie zapraszamy Państwa na jam session, w którym wezmą udział również zespół Hard Times i uczestnicy warsztatów, pod nazwą: "Z harmonijką na ustach".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl