Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Grażyny Łobaszewskiej

Koncert Grażyny Łobaszewskiej
 
Nie zabraknie także niezapomnianych, największych przebojów, które jednak w odświeżonych nieco aranżach, od nowa odzyskają dawny blask.
gdzie?Bielański Ośrodek Kultury
Goldoniego C. 1, 01-913 Warszawa
kiedy?27 września 2017 od 19:00
za ile?35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Grażyny Łobaszewskiej, który promuje jej nową płytę jubileuszową, pod tytułem: "Sklejam się". Wydarzenie odbędzie się 27 września 2017 roku, od godziny 19:00, w warszawskim Bielańskim Ośrodku Kultury, znajdującym się przy ulicy Goldoniego C. 1. Bilety kosztują 35 złotych.

Grażyna Łobaszewska jest jedną z najwybitniejszych krajowych piosenkarek. Wraca do nas z płytą całkiem nową, a do tego jubileuszową. Nowe i zaskakujące brzmienie, jak również energetyczne aranżacje formacji Ajagore. Dojrzałe, wspaniałe teksty Jana Wołka, Justyny Holm, Piotra Bukartyka, Andrzeja Poniedzielskiego. Melomanów oraz koneserów nie może tutaj zabraknąć, na wydarzeniu promujących arcyciekawe wydawnictwo. Nie zabraknie także niezapomnianych, największych przebojów, które jednak w odświeżonych nieco aranżach, od nowa odzyskają dawny blask. Przeżyjcie Państwo wspólnie z piosenkarką jej czterdziesto-lecie artystycznej pracy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl