Koncert gospel
Amerykańska wokalistka, a także pianistka swoje pierwsze kroki muzyczne stawiała w chórze kościoła baptystów.
Gdzie?
Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
Zwierzyniecka 1, 31-103 Kraków
Kiedy?
18 stycznia 2019 od 19:30
Za ile?
55 zł

Muzyka gospel w naszym kraju staje się coraz popularniejsza, zaś Kraków wręcz przoduje w rozwijaniu trendu gospel. Wystarczyłoby tutaj wspomnieć, iż ów gatunek ma w tym mieście własny festiwal. Zatem nie powinno dziwić, że Karen Edwards powraca do grodu podwawelskiego, aby podobnie jak w roku ubiegłym występować z Chórem Krakowskiej Filharmonii w trakcie koncertów 18-go oraz 19-go stycznia 2019.

Amerykańska wokalistka, a także pianistka swoje pierwsze kroki muzyczne stawiała w chórze kościoła baptystów. Śpiewała oraz grała w teatrach i klubach muzycznych w mieście Nowy York i Los Angeles, również odwiedzała ważne jazzowe festiwale na terenie całego kontynentu europejskiego, często była Gościem w Polsce, a jej występ, który odbył się w siedzibie Orkiestry Symfonicznej Narodowej Polskiego Radia, Katowice, rok 2017 odbił się szerokim echem. Nasza artysta na scenie pojawiła się z muzykami światowej sławy, jak między innymi: Steviem Wonderem, Tonym Bennettem, Peabo Brysonem oraz Prince’em. Wiele lat artystka prowadziła współpracę z Jarkiem Śmietaną i razem wydali płytę, pod tytułem: "Everything Ice". Koncerty kobiety są radosne, żywiołowe i przepełnione pozytywną energią - podobnie jak muzyka gospel.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go stycznia 2019 roku, do Filharmonii imienia Karola Szymanowskiego w Krakowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl