Koncert Fickle Vibe
Z pewnością nie przejdą Państwo obok tych brzmień obojętnie, za to naładujecie swe akumulatorki energią, którą przekaże Wam zespół.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
13 kwietnia 2018 od 21:00
Za ile?
25 zł

Fickle Vibe zaserwuje niespodziewaną oraz świeżą mieszankę podejścia na wskroś dojrzałego do eksperymentów na neo-soulu energetycznym, w którym nie zabraknie psychodelicznych oraz przestrzennych momentów, które zabierają nas w podróż kosmiczną, ale także niejednokrotnie łamiącym formy sztampowe. Ze swą muzyką zwiedzili nie jedynie miasta w Polsce, ale również Niemcy oraz Gruzję, a także zostali wybrani w konkursie Dawida Podsiadło, o nazwie: Skoda Auto Muzyka oraz zajęli miejsce drugie w finale polskim Emergenza Festival. Z pewnością nie przejdą Państwo obok tych brzmień obojętnie, za to naładujecie swe akumulatorki energią, którą przekaże Wam zespół.

"Who are we" arcyważne pytanie, nad którym warto się zastanowić. Jest to również tytuł długo wyczekiwanego, pierwszego EP formacji Fickle Vibe, skłaniający, by zastanowić się kim jesteśmy, co nas kształtuje oraz napędza oraz jak się zmieniamy. Zapraszamy już 13-go kwietnia 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Zaczynamy o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl