Koncert Familijny pt. Bajkowe podróże
Na program koncertu składają się najbardziej znane i ulubione piosenki, które znamy z produkcji Walta Disneya
Gdzie?
Polska Filharmonia Kameralna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
10 lutego 2019 od 12:00
Za ile?
15 zł

Polska Filharmonia Kameralna w Sopocie ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci wraz z opiekunami na wspaniały koncert familijny, który to zorganizowano na miłe rozpoczęcie ferii zimowych. Już 10.02.2019 roku o godzinie 12.00- Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Kameralnej w Sopocie, spotykamy się na wspaniałym koncercie familijnym pod tytułem "Bajkowe podróże".

Na program koncertu składają się najbardziej znane i ulubione piosenki, które znamy z produkcji Walta Disneya, takich jak na przykład: "Na morza dnie"- Mała Syrenka, "Nie bój się chcieć"- Zwierzogród, "Mam tę moc"- Kraina lodu oraz "Pół kroku stąd"- Vaiana.

Jako Arielka, Judy Hopps, Elza czy Vaiana wystąpi Aurelia Luśnia, która to jest wszechstronnie wykształconą wokalistką z głosem stworzonym do interpretacji piosenek z bajek. Luśnia świetnie odnajduje się świetnie, nie tylko w muzyce rozrywkowej, pochwalić się może także bogatym repertuarem klasycznym, wykonuje również muzykę autorską na którą składają się kompozycje własne, powstałe we współpracy z Pawłem Stankiewiczem- gitarzystą.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Koncert "Bajkowe podróże", to także występ wspaniałych instrumentalistów: akordeonisty Rafała Grząka, pianisty Piotra Banaszka i gitarzysty Pawła Stankiewicza, który jest również autorem dużej części opracowań muzycznych. Prowadzić Koncert Familijny "Bajkowe podróże" będzie Ariel Ludwiczak.

Z wielką radością zapraszamy dzieci, te małe i te większe wraz z rodzicami i opiekunami na miło spędzone popołudnie przy melodiach z najwspanialszych bajek, z których to wyróżnić możemy wiele nagrodzonych Oscarami czy Złotymi Globami.

Program koncertu, to podróż przez największe hity z bajek Walta Disneya.

Na scenie wystąpią:
- śpiew Aurelia Luśnia
- akordeon Rafał Grząka
- na gitarze, ukulele oraz banjo zagra Paweł Stankiewicz
- instrumenty klawiszowe Piotr Banaszek

Dyrygentem koncertu będzie Ariel Ludwiczek.
Cena biletu: 15 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl