Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert etno-jazzowy Dima Gorelik Trio

Koncert etno-jazzowy Dima Gorelik Trio
 
Trio Dimy Gorelika stanowi doskonałą mieszankę brzmień ethno-jazzu, który bazuje na konwenansach izraelskiej muzyki barwionych wpływami rytmów całego świata.
gdzie?Synagoga im. Małżonków Nożyków
Twarda 6, 00-105 Warszawa
kiedy?31 sierpnia 2017 od 18:00
za ile?40 zł

Synagoga imienia Małżonków Nożyków stanie się 31 sierpnia areną ciekawego wydarzenia muzycznego. W przestrzeni Synagogi przy ulicy Twardej 6 w Warszawie odbędzie się etno-jazzowy koncert formacji "Dima Gorelik Trio".

Trio Dimy Gorelika stanowi doskonałą mieszankę brzmień ethno-jazzu, który bazuje na konwenansach izraelskiej muzyki barwionych wpływami rytmów całego świata. Liderem tria jest Dima Gorelik - wokalista, gitarzysta i kompozytor izraelski. Artysta uczestniczy w projektach z licznymi cenionymi muzykami. Stale rozwija swą muzyczną tożsamość oraz nadzwyczajne zdolności techniczne, które sprawiły, że zdobył uznanie publiczności oraz krytyków, a także prestiżowe wyróżnienia muzyczne! Kolejnym artystą w grupie jest gitarzysta Shachar Elnatan (a także perkusista), o którym mówi się, że jest jednym z najoryginalniejszych muzyków rozwijającej się sceny jazzu w Izraelu.

Pomimo młodego wieku może pochwalić się współpracą z licznymi muzykami światowego formatu oraz można go coraz częściej usłyszeć na młodej, scenie jazzowej Nowego Jorku. W trio występuje także kontrabasista Franciszek Pospieszalski, który gra zarówno w folkowych projektach (Joszko Broda, Transkapela), jak i w grupach reprezentujących jazz nowoczesny. Artysta jest stale obecny w formacjach tworzonych przez rodzinę Pospieszalskich.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Serdecznie zapraszamy! Koncert etno-jazzowy Dima Gorelik Trio! Nie przegap!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl