Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Eli Adamiak - Trwaj chwilo,trwaj

Koncert Eli Adamiak - Trwaj chwilo,trwaj
 
Elżbieta Maria Adamiak-Poniedzielska, jest piosenkarką, komponuje oraz pisze własne teksty. W Polsce jest uznawana za artystkę wyjątkową, zajmującą się poezją śpiewaną.
gdzie?Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków
kiedy?7 stycznia 2017 od 18:00
za ile?50 zł

W trakcie koncertu w Nowohuckim Centrum Kultury, Elżbieta Adamiak, zaśpiewa swoje najwspanialsze hity z wszystkich ośmiu albumów a także piosenki świąteczne.

Artystka pojawi się na scenie w asyście 3-osobowego zespołu muzycznego w skład którego wchodzą:
- grający na fortepianie oraz wokalista Piotr Goljat
- grający na gitarze Sebastian Ruciński
- grający na kontrabasie Piotr Górka

Elżbieta Maria Adamiak-Poniedzielska, jest piosenkarką, komponuje oraz pisze własne teksty. W Polsce jest uznawana za artystkę wyjątkową, zajmującą się poezją śpiewaną. Odznacza się niezwykłą oryginalnością, wrażliwością oraz tym, że w sposób wyjątkowy dla słuchacza potrafi przekazać tekst, śpiewając. Jest jedną z nielicznych artystek w gronie tych, którzy miłują się w poezji śpiewanej. Swój debiut zapisała na rok 1974, dając pierwszy występ wśród łódzkich studentów.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Najbardziej bliscy jej artystycznemu sercu są: J.Harasymowicz, A.Ziemianin, J.Baran oraz A. Poniedzielski. Z tym ostatnim związana jest również prywatnie, są małżeństwem. Mąż, jest idealnym scenicznym partnerem Eli Adamiak-Poniedzielskiej, napisał wiele tekstów dla żony. Razem prowadzą "Przechowalnie" czyli Piwnice Artystyczną w Łodzi. Do tekstów, które śpiewa, muzykę pisze sama.

Najbardziej znana jest z utworu "Jesienna zaduma". Nie raz mogliśmy zobaczyć ją w programach telewizyjnych, które nawiązywały także do tekstów piosenek, które śpiewa, na przykład:"Znają mnie z jesiennej strony", albo "Jesienna zaduma".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl